Grenoble – Troyes Maç Tahmini
Ligue 2 · 9 Mayıs 2026 21:00 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Troyes kazanır (%50) · oran 1.93. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.24). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Grenoble 1.28 – 1.81 Troyes
En olası skorlar
1-1 11%1-2 10%0-1 8%0-2 7%2-1 7%
Neden?
- Form: Grenoble son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Troyes 2.0 — Troyes formda önde.
- Güç farkı belirgin: Troyes güç puanında 127 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%52); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Grenoble 1.3 – Troyes 1.8; 2.5 üstü ihtimali %60, karşılıklı gol %63.
Grenoble – Troyes geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Grenoble 3 galibiyet, 2 beraberlik, Troyes 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-09 | Ligue 2 | Grenoble – Troyes | 1-0 | Grenoble kazandı |
| 2025-08-09 | Ligue 2 | Troyes – Grenoble | 2-1 | Troyes kazandı |
| 2025-05-02 | Ligue 2 | Grenoble – Troyes | 3-1 | Grenoble kazandı |
| 2024-11-22 | Ligue 2 | Troyes – Grenoble | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-02-17 | Ligue 2 | Troyes – Grenoble | 3-1 | Troyes kazandı |
| 2023-08-19 | Ligue 2 | Grenoble – Troyes | 0-0 | Beraberlik |
| 2021-04-24 | Ligue 2 | Troyes – Grenoble | 3-1 | Troyes kazandı |
| 2020-12-22 | Ligue 2 | Grenoble – Troyes | 2-0 | Grenoble kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.85 | 3.80 | 1.93 | 1.64 | 2.26 |
| Bet365 | 3.50 | 3.60 | 1.80 | 1.65 | 2.20 |
| Bet&Win | 3.80 | 3.80 | 1.83 | — | — |
| BetVictor | 3.75 | 3.70 | 1.83 | — | — |
| Betfred | 3.75 | 3.75 | 1.80 | — | — |
| Ladbrokes | 3.60 | 3.60 | 1.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Grenoble – Troyes maçını kim kazanır?
Modelimize göre troyes kazanır ihtimali %50; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %63. Gol beklentisi Grenoble 1.28 – 1.81 Troyes.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %81, 3.5 üst %35.
Grenoble – Troyes maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Grenoble 3, Troyes 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Annecy – Rodez 1.5 gol üstü %79
- Bastia – Le Mans 3.5 gol altı %75
- Clermont – Guingamp 1.5 gol üstü %79
- Grenoble – Troyes 1.5 gol üstü %81
- Laval – Boulogne 3.5 gol altı %76
- Nancy – Dunkerque 1.5 gol üstü %78
- Red Star – Montpellier 1.5 gol üstü %77
- Reims – Pau FC 1.5 gol üstü %83
- St Etienne – Amiens 1.5 gol üstü %89
Günün en güçlü tahminleri
- Wolfsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %92
- Stuttgart – Leverkusen 1.5 gol üstü %91
- Hoffenheim – Werder Bremen 1.5 gol üstü %90
- Galatasaray – Antalyaspor 1.5 gol üstü %89
- Man City – Brentford 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %88
- Holstein Kiel – Magdeburg 1.5 gol üstü %88
- Liverpool – Chelsea 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Grenoble maç tahminleri ve form
- Troyes maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 9 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
