Red Star – Montpellier Maç Tahmini
Ligue 2 · 9 Mayıs 2026 21:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Red Star kazanır (%52) · oran 2.30. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.30). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Red Star 1.75 – 1.07 Montpellier
En olası skorlar
1-1 12%1-0 10%2-1 10%2-0 9%0-0 7%
Neden?
- Form: Red Star son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Montpellier 1.6 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%51); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Red Star 1.8 – Montpellier 1.1; 2.5 üstü ihtimali %53, karşılıklı gol %57.
Red Star – Montpellier geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Red Star 0 galibiyet, 2 beraberlik, Montpellier 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.33 gol, karşılıklı gol oranı %100, 2.5 üst %33.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-26 | Ligue 2 | Montpellier – Red Star | 2-1 | Montpellier kazandı |
| 2026-05-09 | Ligue 2 | Red Star – Montpellier | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-08-09 | Ligue 2 | Montpellier – Red Star | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.87 | 3.80 | 4.00 | 1.78 | 2.04 |
| Bet365 | 1.80 | 3.40 | 3.75 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 1.83 | 3.60 | 4.00 | — | — |
| BetVictor | 1.83 | 3.60 | 3.80 | — | — |
| Betfred | 1.83 | 3.60 | 3.75 | — | — |
| Ladbrokes | 1.80 | 3.40 | 3.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Red Star – Montpellier maçını kim kazanır?
Modelimize göre red star kazanır ihtimali %52; beraberlik %26.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Red Star 1.75 – 1.07 Montpellier.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %53, alt %47. 1.5 üst %77, 3.5 üst %31.
Red Star – Montpellier maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Red Star 0, Montpellier 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.33 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %100.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Annecy – Rodez 1.5 gol üstü %79
- Bastia – Le Mans 3.5 gol altı %75
- Clermont – Guingamp 1.5 gol üstü %79
- Grenoble – Troyes 1.5 gol üstü %81
- Laval – Boulogne 3.5 gol altı %76
- Nancy – Dunkerque 1.5 gol üstü %78
- Red Star – Montpellier 1.5 gol üstü %77
- Reims – Pau FC 1.5 gol üstü %83
- St Etienne – Amiens 1.5 gol üstü %89
Günün en güçlü tahminleri
- Wolfsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %92
- Stuttgart – Leverkusen 1.5 gol üstü %91
- Hoffenheim – Werder Bremen 1.5 gol üstü %90
- Galatasaray – Antalyaspor 1.5 gol üstü %89
- Man City – Brentford 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %88
- Holstein Kiel – Magdeburg 1.5 gol üstü %88
- Liverpool – Chelsea 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Red Star maç tahminleri ve form
- Montpellier maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 9 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
