Club Brugge – St Truiden Maç Tahmini
Pro League · 9 Mayıs 2026 21:45 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Club Brugge kazanır (%66) · oran 1.53. En olası seçim 1.5 Üst %88 (oran ~1.15). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Club Brugge 2.43 – 1.09 St Truiden
En olası skorlar
2-1 10%2-0 9%1-1 8%3-1 8%3-0 7%
Neden?
- Form: Club Brugge son 5 maçta ortalama 2.4 puan, St Truiden 2.0 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Club Brugge güç puanında 124 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%66); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Club Brugge 2.4 – St Truiden 1.1; 2.5 üstü ihtimali %68, karşılıklı gol %63.
Club Brugge – St Truiden geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Club Brugge 5 galibiyet, 1 beraberlik, St Truiden 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.88 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-25 | Pro League | Club Brugge – St Truiden | 3-2 | Club Brugge kazandı |
| 2026-05-09 | Pro League | Club Brugge – St Truiden | 2-0 | Club Brugge kazandı |
| 2026-04-11 | Pro League | St Truiden – Club Brugge | 1-2 | Club Brugge kazandı |
| 2025-12-06 | Pro League | St Truiden – Club Brugge | 3-2 | St Truiden kazandı |
| 2025-09-21 | Pro League | Club Brugge – St Truiden | 2-0 | Club Brugge kazandı |
| 2025-02-15 | Pro League | St Truiden – Club Brugge | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-11-23 | Pro League | Club Brugge – St Truiden | 7-0 | Club Brugge kazandı |
| 2024-03-17 | Pro League | St Truiden – Club Brugge | 2-1 | St Truiden kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.51 | 5.00 | 5.90 | 1.45 | 2.82 |
| Bet365 | 1.45 | 4.50 | 5.50 | 1.44 | 2.70 |
| Bet&Win | 1.52 | 4.60 | 5.50 | — | — |
| BetVictor | 1.45 | 4.60 | 5.50 | — | — |
| Betfred | 1.44 | 4.50 | 5.50 | — | — |
| Ladbrokes | 1.53 | 4.60 | 5.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Club Brugge – St Truiden maçını kim kazanır?
Modelimize göre club brugge kazanır ihtimali %66; beraberlik %19.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %63. Gol beklentisi Club Brugge 2.43 – 1.09 St Truiden.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %68, alt %32. 1.5 üst %88, 3.5 üst %46.
Club Brugge – St Truiden maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Club Brugge 5, St Truiden 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları
- RAAL La Louviere – Cercle Brugge 1.5 gol üstü %79
- Waregem – Dender 1.5 gol üstü %78
- Club Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- Wolfsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %92
- Stuttgart – Leverkusen 1.5 gol üstü %91
- Hoffenheim – Werder Bremen 1.5 gol üstü %90
- St Etienne – Amiens 1.5 gol üstü %89
- Galatasaray – Antalyaspor 1.5 gol üstü %89
- Man City – Brentford 1.5 gol üstü %89
- Holstein Kiel – Magdeburg 1.5 gol üstü %88
- Liverpool – Chelsea 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Club Brugge maç tahminleri ve form
- St Truiden maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 9 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
