Annecy – Rodez Maç Tahmini
Ligue 2 · 9 Mayıs 2026 21:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Annecy kazanır (%45) · oran 2.20. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Annecy 1.63 – 1.26 Rodez
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-0 8%2-0 7%1-2 7%
Neden?
- Form: Annecy son 5 maçta ortalama 2.6 puan, Rodez 2.2 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%44); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Annecy 1.6 – Rodez 1.3; 2.5 üstü ihtimali %55, karşılıklı gol %59.
Annecy – Rodez geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Annecy 2 galibiyet, 1 beraberlik, Rodez 5 galibiyet. Maç başına ortalama 3.25 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-14 | Ligue 2 | Annecy – Rodez | 2-0 | Annecy kazandı |
| 2026-05-09 | Ligue 2 | Annecy – Rodez | 1-2 | Rodez kazandı |
| 2025-10-28 | Ligue 2 | Rodez – Annecy | 2-1 | Rodez kazandı |
| 2025-03-14 | Ligue 2 | Annecy – Rodez | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-11-08 | Ligue 2 | Rodez – Annecy | 5-1 | Rodez kazandı |
| 2024-05-03 | Ligue 2 | Rodez – Annecy | 1-3 | Annecy kazandı |
| 2023-12-19 | Ligue 2 | Annecy – Rodez | 1-2 | Rodez kazandı |
| 2023-04-22 | Ligue 2 | Annecy – Rodez | 0-3 | Rodez kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.18 | 3.55 | 3.05 | 1.74 | 2.08 |
| Bet365 | 2.10 | 3.40 | 2.90 | 1.73 | 2.08 |
| Bet&Win | 2.10 | 3.50 | 3.10 | — | — |
| BetVictor | 2.15 | 3.50 | 3.00 | — | — |
| Betfred | 2.10 | 3.50 | 3.00 | — | — |
| Ladbrokes | 2.05 | 3.40 | 3.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Annecy – Rodez maçını kim kazanır?
Modelimize göre annecy kazanır ihtimali %45; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Annecy 1.63 – 1.26 Rodez.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %79, 3.5 üst %33.
Annecy – Rodez maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Annecy 2, Rodez 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Annecy – Rodez 1.5 gol üstü %79
- Bastia – Le Mans 3.5 gol altı %75
- Clermont – Guingamp 1.5 gol üstü %79
- Grenoble – Troyes 1.5 gol üstü %81
- Laval – Boulogne 3.5 gol altı %76
- Nancy – Dunkerque 1.5 gol üstü %78
- Red Star – Montpellier 1.5 gol üstü %77
- Reims – Pau FC 1.5 gol üstü %83
- St Etienne – Amiens 1.5 gol üstü %89
Günün en güçlü tahminleri
- Wolfsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %92
- Stuttgart – Leverkusen 1.5 gol üstü %91
- Hoffenheim – Werder Bremen 1.5 gol üstü %90
- Galatasaray – Antalyaspor 1.5 gol üstü %89
- Man City – Brentford 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %88
- Holstein Kiel – Magdeburg 1.5 gol üstü %88
- Liverpool – Chelsea 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Annecy maç tahminleri ve form
- Rodez maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 9 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
