BankoZeka

Rodez – St Etienne Maç Tahmini

Ligue 2 · 2 Mayıs 2026 21:00 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: St Etienne kazanır (%47) · oran 2.05. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.22). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Rodez28% 3.40
Beraberlik24% 3.75
St Etienne47% 2.05

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var64% ~1.63
Karşılıklı gol yok36% ~2.58

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü82% ~1.22
2.5 gol üstü60% 1.62
3.5 gol üstü38% ~2.70

Gol beklentisi: Rodez 1.34 – 1.78 St Etienne

En olası skorlar

1-1 11%1-2 9%0-1 7%2-1 7%0-2 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Rodez – St Etienne geçmiş maçları (H2H)

Son 7 karşılaşma: Rodez 3 galibiyet, 2 beraberlik, St Etienne 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.57 gol, karşılıklı gol oranı %57, 2.5 üst %43.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-10-10Ligue 2St Etienne – Rodez2-0St Etienne kazandı
2026-05-02Ligue 2Rodez – St Etienne2-1Rodez kazandı
2025-08-16Ligue 2St Etienne – Rodez4-0St Etienne kazandı
2024-05-10Ligue 2St Etienne – Rodez1-1Beraberlik
2023-08-12Ligue 2Rodez – St Etienne2-1Rodez kazandı
2023-04-29Ligue 2Rodez – St Etienne1-1Beraberlik
2022-11-12Ligue 2St Etienne – Rodez0-2Rodez kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Bet3653.103.402.051.622.25
Bet&Win3.253.602.05——
BetVictor3.133.602.05——
Betfred3.103.602.05——
Ladbrokes3.103.402.00——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Rodez

11.07 DClermont1-0 M
10.30 EDunkerque1-0 G
10.24 DDijon1-2 G
10.19 EMontpellier0-3 M
10.10 DSt Etienne2-0 M

St Etienne

11.07 ELaval2-0 G
10.31 DGuingamp3-0 M
10.24 ENantes1-0 G
10.17 DRed Star0-1 G
10.10 ERodez2-0 G

Sık sorulanlar

Rodez – St Etienne maçını kim kazanır?

Modelimize göre st etienne kazanır ihtimali %47; beraberlik %24.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %64. Gol beklentisi Rodez 1.34 – 1.78 St Etienne.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %82, 3.5 üst %38.

Rodez – St Etienne maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 7 karşılaşmada Rodez 3, St Etienne 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.57 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %57.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

2 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 2 maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: