BankoZeka

Pau FC – Nancy Maç Tahmini

Ligue 2 · 2 Mayıs 2026 21:00 · Sonuç 1-3. Tahminimiz: Pau FC kazanır (%40) · oran 2.35. En olası seçim 1.5 Üst %73 (oran ~1.34). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Pau FC40% 2.35
Beraberlik26% 3.60
Nancy33% 2.95

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var55% ~1.85
Karşılıklı gol yok45% ~2.18

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü73% ~1.34
2.5 gol üstü48% 1.92
3.5 gol üstü27% ~3.66

Gol beklentisi: Pau FC 1.37 – 1.23 Nancy

En olası skorlar

1-1 13%1-0 10%2-1 9%0-1 8%0-0 8%

Neden?

REKLAM
reklam

Pau FC – Nancy geçmiş maçları (H2H)

Son 7 karşılaşma: Pau FC 2 galibiyet, 2 beraberlik, Nancy 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.86 gol, karşılıklı gol oranı %71, 2.5 üst %57.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-08-21Ligue 2Pau FC – Nancy0-1Nancy kazandı
2026-05-02Ligue 2Pau FC – Nancy1-3Nancy kazandı
2025-08-29Ligue 2Nancy – Pau FC2-2Beraberlik
2022-05-14Ligue 2Nancy – Pau FC2-3Pau FC kazandı
2021-07-24Ligue 2Pau FC – Nancy2-1Pau FC kazandı
2021-02-05Ligue 2Nancy – Pau FC1-0Nancy kazandı
2020-10-03Ligue 2Pau FC – Nancy1-1Beraberlik

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Bet3652.303.102.881.901.90
Bet&Win2.303.402.87——
BetVictor2.303.302.88——
Betfred2.303.402.80——
Ladbrokes2.253.202.75——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Pau FC

11.07 ENantes0-2 M
10.30 DMetz1-3 G
10.23 EGrenoble2-1 G
10.16 DGuingamp1-2 G
10.09 ELaval3-2 G

Nancy

11.06 ESochaux1-0 G
11.02 DRed Star1-4 G
10.23 ELaval1-0 G
10.16 DAnnecy1-2 G
10.09 EGuingamp1-0 G

Sık sorulanlar

Pau FC – Nancy maçını kim kazanır?

Modelimize göre pau fc kazanır ihtimali %40; beraberlik %26.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Pau FC 1.37 – 1.23 Nancy.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %48, alt %52. 1.5 üst %73, 3.5 üst %27.

Pau FC – Nancy maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 7 karşılaşmada Pau FC 2, Nancy 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.86 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %71.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

2 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 2 maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: