Amiens – Red Star Maç Tahmini
Ligue 2 · 2 Mayıs 2026 21:00 · Sonuç 1-3. Tahminimiz: Red Star kazanır (%56) · oran 1.77. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.28). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Amiens 1.05 – 1.79 Red Star
En olası skorlar
1-1 12%0-1 10%1-2 10%0-2 9%0-0 6%
Neden?
- Form: Amiens son 5 maçta ortalama 0.2 puan, Red Star 2.0 — Red Star formda önde.
- Güç farkı belirgin: Red Star güç puanında 110 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%55); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Amiens 1.1 – Red Star 1.8; 2.5 üstü ihtimali %54, karşılıklı gol %53.
Amiens – Red Star geçmiş maçları (H2H)
Son 6 karşılaşma: Amiens 3 galibiyet, 1 beraberlik, Red Star 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.33 gol, karşılıklı gol oranı %33, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 | Ligue 2 | Amiens – Red Star | 1-3 | Red Star kazandı |
| 2025-08-15 | Ligue 2 | Red Star – Amiens | 1-3 | Amiens kazandı |
| 2025-03-07 | Ligue 2 | Red Star – Amiens | 2-0 | Red Star kazandı |
| 2024-08-16 | Ligue 2 | Amiens – Red Star | 3-0 | Amiens kazandı |
| 2017-03-17 | Ligue 2 | Red Star – Amiens | 0-1 | Amiens kazandı |
| 2016-10-24 | Ligue 2 | Amiens – Red Star | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 4.20 | 3.60 | 1.70 | 1.75 | 2.05 |
| Bet&Win | 4.10 | 3.80 | 1.75 | — | — |
| BetVictor | 4.33 | 3.70 | 1.70 | — | — |
| Betfred | 4.20 | 3.60 | 1.73 | — | — |
| Ladbrokes | 3.90 | 3.60 | 1.73 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Amiens – Red Star maçını kim kazanır?
Modelimize göre red star kazanır ihtimali %56; beraberlik %20.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Amiens 1.05 – 1.79 Red Star.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %76, 3.5 üst %30.
Amiens – Red Star maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 6 karşılaşmada Amiens 3, Red Star 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.33 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %33.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Amiens – Red Star 1.5 gol üstü %76
- Boulogne – Annecy 3.5 gol altı %78
- Dunkerque – Grenoble 1.5 gol üstü %74
- Guingamp – Bastia 1.5 gol üstü %74
- Le Mans – Reims 1.5 gol üstü %74
- Montpellier – Clermont 1.5 gol üstü %75
- Pau FC – Nancy 1.5 gol üstü %73
- Rodez – St Etienne 1.5 gol üstü %82
- Troyes – Laval 1.5 gol üstü %80
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Heidenheim 1.5 gol üstü %93
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %90
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %90
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %90
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Lorient 1.5 gol üstü %89
- Metz – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Groningen – Excelsior 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Amiens maç tahminleri ve form
- Red Star maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 2 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
