Groningen – Excelsior Maç Tahmini
Eredivisie · 2 Mayıs 2026 19:45 · Sonuç 2-3. Tahminimiz: Groningen kazanır (%58) · oran 1.70. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.18). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Groningen 2.17 – 1.21 Excelsior
En olası skorlar
2-1 10%1-1 9%2-0 8%3-1 7%1-0 7%
Neden?
- Form: Groningen son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Excelsior 1.0 — Groningen formda önde.
- Groningen güç puanında hafif önde (59 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%58); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Groningen 2.2 – Excelsior 1.2; 2.5 üstü ihtimali %66, karşılıklı gol %62.
Groningen – Excelsior geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Groningen 6 galibiyet, 0 beraberlik, Excelsior 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.5 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | Eredivisie | Excelsior – Groningen | 1-5 | Groningen kazandı |
| 2026-05-02 | Eredivisie | Groningen – Excelsior | 2-3 | Excelsior kazandı |
| 2025-12-05 | Eredivisie | Excelsior – Groningen | 0-2 | Groningen kazandı |
| 2023-02-25 | Eredivisie | Groningen – Excelsior | 3-0 | Groningen kazandı |
| 2023-01-08 | Eredivisie | Excelsior – Groningen | 1-0 | Excelsior kazandı |
| 2019-04-06 | Eredivisie | Groningen – Excelsior | 1-0 | Groningen kazandı |
| 2018-11-02 | Eredivisie | Excelsior – Groningen | 2-4 | Groningen kazandı |
| 2018-04-29 | Eredivisie | Groningen – Excelsior | 4-0 | Groningen kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.70 | 4.10 | 4.50 | 1.50 | 2.50 |
| Bet&Win | 1.68 | 4.10 | 4.60 | — | — |
| BetVictor | 1.67 | 4.10 | 4.40 | — | — |
| Betfred | 1.67 | 4.00 | 4.33 | — | — |
| Ladbrokes | 1.67 | 4.00 | 4.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Groningen – Excelsior maçını kim kazanır?
Modelimize göre groningen kazanır ihtimali %58; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %62. Gol beklentisi Groningen 2.17 – 1.21 Excelsior.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %66, alt %34. 1.5 üst %86, 3.5 üst %42.
Groningen – Excelsior maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Groningen 6, Excelsior 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Mayıs 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Utrecht – NAC Breda 1.5 gol üstü %82
- Groningen – Excelsior 1.5 gol üstü %86
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %90
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %89
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Heidenheim 1.5 gol üstü %93
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %90
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %90
- Paris SG – Lorient 1.5 gol üstü %89
- Metz – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Castellon – Cordoba 1.5 gol üstü %86
- Fenerbahce – Buyuksehyr 1.5 gol üstü %85
- Ipswich – QPR 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Groningen maç tahminleri ve form
- Excelsior maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 2 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
