Montpellier – Clermont Maç Tahmini
Ligue 2 · 2 Mayıs 2026 21:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Montpellier kazanır (%57) · oran 1.72. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.34). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Montpellier 1.82 – 0.96 Clermont
En olası skorlar
1-1 11%1-0 11%2-0 10%2-1 10%0-0 7%
Neden?
- Form: Montpellier son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Clermont 0.6 — Montpellier formda önde.
- Montpellier güç puanında hafif önde (91 puan).
- Hücum: Montpellier maç başına 0.88 gol beklentisi (xG) üretiyor, Clermont 1.10. Savunmada Montpellier 2.08, Clermont 2.28 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%57); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Montpellier 1.8 – Clermont 1.0; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %53.
Montpellier – Clermont geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Montpellier 2 galibiyet, 4 beraberlik, Clermont 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %88, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 | Ligue 2 | Montpellier – Clermont | 1-2 | Clermont kazandı |
| 2025-10-28 | Ligue 2 | Clermont – Montpellier | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-04-14 | Ligue 1 | Clermont – Montpellier | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-11-29 | Ligue 1 | Montpellier – Clermont | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-03-19 | Ligue 1 | Montpellier – Clermont | 2-1 | Montpellier kazandı |
| 2022-11-06 | Ligue 1 | Clermont – Montpellier | 1-1 | Beraberlik |
| 2022-05-08 | Ligue 1 | Clermont – Montpellier | 2-1 | Clermont kazandı |
| 2021-12-05 | Ligue 1 | Montpellier – Clermont | 1-0 | Montpellier kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.65 | 3.50 | 4.50 | 1.95 | 1.85 |
| Bet&Win | 1.70 | 3.70 | 4.75 | — | — |
| BetVictor | 1.67 | 3.60 | 4.75 | — | — |
| Betfred | 1.70 | 3.60 | 4.50 | — | — |
| Ladbrokes | 1.67 | 3.50 | 4.40 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Montpellier – Clermont maçını kim kazanır?
Modelimize göre montpellier kazanır ihtimali %57; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Montpellier 1.82 – 0.96 Clermont.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %75, 3.5 üst %30.
Montpellier – Clermont maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Montpellier 2, Clermont 2 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %88.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Amiens – Red Star 1.5 gol üstü %76
- Boulogne – Annecy 3.5 gol altı %78
- Dunkerque – Grenoble 1.5 gol üstü %74
- Guingamp – Bastia 1.5 gol üstü %74
- Le Mans – Reims 1.5 gol üstü %74
- Montpellier – Clermont 1.5 gol üstü %75
- Pau FC – Nancy 1.5 gol üstü %73
- Rodez – St Etienne 1.5 gol üstü %82
- Troyes – Laval 1.5 gol üstü %80
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Heidenheim 1.5 gol üstü %93
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %90
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %90
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %90
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Lorient 1.5 gol üstü %89
- Metz – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Groningen – Excelsior 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Montpellier maç tahminleri ve form
- Clermont maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 2 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
