Le Mans – Reims Maç Tahmini
Ligue 2 · 2 Mayıs 2026 21:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Le Mans kazanır (%38) · oran 2.60. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.35). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Le Mans 1.38 – 1.26 Reims
En olası skorlar
1-1 13%1-0 9%2-1 9%0-1 8%1-2 8%
Neden?
- Form: Le Mans son 5 maçta ortalama 2.2 puan, Reims 1.8 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%38); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Le Mans 1.4 – Reims 1.3; 2.5 üstü ihtimali %49, karşılıklı gol %58.
Le Mans – Reims geçmiş maçları (H2H)
Son 2 karşılaşma: Le Mans 0 galibiyet, 1 beraberlik, Reims 1 galibiyet. Maç başına ortalama 1.5 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %0.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 | Ligue 2 | Le Mans – Reims | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-08-30 | Ligue 2 | Reims – Le Mans | 1-0 | Reims kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 2.40 | 3.10 | 2.70 | 1.93 | 1.88 |
| Bet&Win | 2.55 | 3.25 | 2.70 | — | — |
| BetVictor | 2.40 | 3.30 | 2.75 | — | — |
| Betfred | 2.38 | 3.30 | 2.75 | — | — |
| Ladbrokes | 2.45 | 3.10 | 2.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Le Mans – Reims maçını kim kazanır?
Modelimize göre le mans kazanır ihtimali %38; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Le Mans 1.38 – 1.26 Reims.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %74, 3.5 üst %28.
Le Mans – Reims maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 2 karşılaşmada Le Mans 0, Reims 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Amiens – Red Star 1.5 gol üstü %76
- Boulogne – Annecy 3.5 gol altı %78
- Dunkerque – Grenoble 1.5 gol üstü %74
- Guingamp – Bastia 1.5 gol üstü %74
- Le Mans – Reims 1.5 gol üstü %74
- Montpellier – Clermont 1.5 gol üstü %75
- Pau FC – Nancy 1.5 gol üstü %73
- Rodez – St Etienne 1.5 gol üstü %82
- Troyes – Laval 1.5 gol üstü %80
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Heidenheim 1.5 gol üstü %93
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %90
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %90
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %90
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Lorient 1.5 gol üstü %89
- Metz – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Groningen – Excelsior 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Le Mans maç tahminleri ve form
- Reims maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 2 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
