Metz – Monaco Maç Tahmini
Ligue 1 · 2 Mayıs 2026 20:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Monaco kazanır (%71) · oran 1.44. En olası seçim 1.5 Üst %89 (oran ~1.14). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Metz 1.11 – 2.68 Monaco
En olası skorlar
1-2 9%0-2 8%1-3 8%0-3 7%1-1 7%
Neden?
- Form: Metz son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Monaco 1.6 — Monaco formda önde.
- Güç farkı belirgin: Monaco güç puanında 188 puan önde.
- Hücum: Metz maç başına 1.10 gol beklentisi (xG) üretiyor, Monaco 1.88. Savunmada Metz 1.93, Monaco 1.59 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%70); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Metz 1.1 – Monaco 2.7; 2.5 üstü ihtimali %73, karşılıklı gol %62.
Metz – Monaco geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Metz 0 galibiyet, 0 beraberlik, Monaco 8 galibiyet. Maç başına ortalama 4.0 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %88.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 | Ligue 1 | Metz – Monaco | 1-2 | Monaco kazandı |
| 2025-09-21 | Ligue 1 | Monaco – Metz | 5-2 | Monaco kazandı |
| 2024-03-30 | Ligue 1 | Metz – Monaco | 2-5 | Monaco kazandı |
| 2023-10-22 | Ligue 1 | Monaco – Metz | 2-1 | Monaco kazandı |
| 2022-04-03 | Ligue 1 | Metz – Monaco | 1-2 | Monaco kazandı |
| 2021-12-05 | Ligue 1 | Monaco – Metz | 4-0 | Monaco kazandı |
| 2021-04-03 | Ligue 1 | Monaco – Metz | 4-0 | Monaco kazandı |
| 2020-08-30 | Ligue 1 | Metz – Monaco | 0-1 | Monaco kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 6.50 | 5.50 | 1.40 | 1.36 | 3.20 |
| Bet&Win | 6.00 | 5.00 | 1.44 | — | — |
| BetVictor | 6.50 | 5.00 | 1.36 | — | — |
| Betfred | 6.50 | 5.00 | 1.40 | — | — |
| Ladbrokes | 6.00 | 5.00 | 1.44 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Metz – Monaco maçını kim kazanır?
Modelimize göre monaco kazanır ihtimali %71; beraberlik %15.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %62. Gol beklentisi Metz 1.11 – 2.68 Monaco.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %73, alt %27. 1.5 üst %89, 3.5 üst %53.
Metz – Monaco maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Metz 0, Monaco 8 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Nantes – Marseille 1.5 gol üstü %82
- Paris SG – Lorient 1.5 gol üstü %89
- Metz – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Nice – Lens 1.5 gol üstü %84
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Heidenheim 1.5 gol üstü %93
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %90
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %90
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %90
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %89
- Groningen – Excelsior 1.5 gol üstü %86
- Castellon – Cordoba 1.5 gol üstü %86
- Fenerbahce – Buyuksehyr 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Metz maç tahminleri ve form
- Monaco maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 2 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
