BankoZeka

Dunkerque – Grenoble Maç Tahmini

Ligue 2 · 2 Mayıs 2026 21:00 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Dunkerque kazanır (%47) · oran 2.08. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.33). Tahmin tutmadı ✗

Maç sonucu

Dunkerque47% 2.08
Beraberlik27% 3.40
Grenoble26% 4.00

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var55% ~1.87
Karşılıklı gol yok45% ~2.15

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü74% ~1.33
2.5 gol üstü49% 1.91
3.5 gol üstü28% ~3.55

Gol beklentisi: Dunkerque 1.55 – 1.09 Grenoble

En olası skorlar

1-1 13%1-0 11%2-1 9%2-0 9%0-0 8%

Neden?

REKLAM
reklam

Dunkerque – Grenoble geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Dunkerque 3 galibiyet, 2 beraberlik, Grenoble 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %38.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-08-08Ligue 2Dunkerque – Grenoble4-2Dunkerque kazandı
2026-05-02Ligue 2Dunkerque – Grenoble0-1Grenoble kazandı
2025-09-13Ligue 2Grenoble – Dunkerque1-0Grenoble kazandı
2025-04-18Ligue 2Dunkerque – Grenoble2-0Dunkerque kazandı
2024-11-08Ligue 2Grenoble – Dunkerque0-1Dunkerque kazandı
2024-01-13Ligue 2Grenoble – Dunkerque2-2Beraberlik
2023-09-16Ligue 2Dunkerque – Grenoble0-0Beraberlik
2022-04-16Ligue 2Dunkerque – Grenoble0-3Grenoble kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Bet3651.913.203.501.881.93
Bet&Win2.003.403.60——
BetVictor2.003.403.40——
Betfred2.003.403.40——
Ladbrokes1.953.203.40——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Dunkerque

11.06 EGuingamp3-0 G
10.30 DRodez1-0 M
10.23 EMetz1-1 B
10.17 DNantes2-3 G
10.09 EAnnecy0-1 M

Grenoble

11.06 EReims3-2 G
10.30 EDijon1-3 M
10.23 DPau FC2-1 M
10.16 EBoulogne0-2 M
10.09 DMontpellier2-0 M

Sık sorulanlar

Dunkerque – Grenoble maçını kim kazanır?

Modelimize göre dunkerque kazanır ihtimali %47; beraberlik %27.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Dunkerque 1.55 – 1.09 Grenoble.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %74, 3.5 üst %28.

Dunkerque – Grenoble maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Dunkerque 3, Grenoble 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

2 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 2 maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: