Lyon – Nice Maç Tahmini
Ligue 1 · 18 Ekim 2026 21:45 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Lyon kazanır (%48) · oran 1.71. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.23). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Lyon 1.76 – 1.22 Nice
En olası skorlar
1-1 11%2-1 10%1-0 8%2-0 8%1-2 7%
Neden?
- Form: Lyon son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Nice 1.4 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Lyon güç puanında 101 puan önde.
- Hücum: Lyon maç başına 1.72 gol beklentisi (xG) üretiyor, Nice 1.29. Savunmada Lyon 1.40, Nice 1.65 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha temkinliyiz (%48 vs %58).
- Gol beklentisi: Lyon 1.8 – Nice 1.2; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %60.
Lyon – Nice geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Lyon 5 galibiyet, 1 beraberlik, Nice 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-18 | Ligue 1 | Lyon – Nice | 2-1 | Lyon kazandı |
| 2026-02-15 | Ligue 1 | Lyon – Nice | 2-0 | Lyon kazandı |
| 2025-10-18 | Ligue 1 | Nice – Lyon | 3-2 | Nice kazandı |
| 2025-03-09 | Ligue 1 | Nice – Lyon | 0-2 | Lyon kazandı |
| 2024-12-01 | Ligue 1 | Lyon – Nice | 4-1 | Lyon kazandı |
| 2024-02-16 | Ligue 1 | Lyon – Nice | 1-0 | Lyon kazandı |
| 2023-08-27 | Ligue 1 | Nice – Lyon | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-06-03 | Ligue 1 | Nice – Lyon | 3-1 | Nice kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.71 | 4.10 | 5.00 | 1.68 | 2.30 |
| Bet365 | 1.67 | 4.10 | 4.75 | 1.62 | 2.30 |
| Bet&Win | 1.68 | 4.10 | 4.60 | — | — |
| BetVictor | 1.62 | 3.90 | 4.60 | — | — |
| Betfred | 1.67 | 4.00 | 5.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.62 | 4.00 | 4.75 | — | — |
| SkyBet | 1.62 | 4.00 | 4.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Lyon – Nice maçını kim kazanır?
Modelimize göre lyon kazanır ihtimali %48; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Lyon 1.76 – 1.22 Nice.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %81, 3.5 üst %34.
Lyon – Nice maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Lyon 5, Nice 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
18 Ekim 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Angers – Marseille 1.5 gol üstü %84
- Le Havre – Auxerre 1.5 gol üstü %80
- Lorient – Monaco 1.5 gol üstü %77
- Paris FC – Rennes 1.5 gol üstü %82
- Lyon – Nice 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- Cambuur – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Ajax 1.5 gol üstü %90
- M'gladbach – Hoffenheim 1.5 gol üstü %89
- Leverkusen – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Twente – Utrecht 1.5 gol üstü %88
- Real Madrid – Sevilla 1.5 gol üstü %88
- Nijmegen – For Sittard 1.5 gol üstü %88
- Zwolle – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Lyon maç tahminleri ve form
- Nice maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 18 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
