Angers – Marseille Maç Tahmini
Ligue 1 · 18 Ekim 2026 16:00 · Sonuç 2-5. Tahminimiz: Marseille kazanır (%56) · oran 2.12. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.22). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Angers 1.16 – 2.07 Marseille
En olası skorlar
1-1 10%1-2 10%0-2 8%0-1 8%1-3 7%
Neden?
- Form: Angers son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Marseille 0.6 — Angers formda önde.
- Güç farkı belirgin: Marseille güç puanında 103 puan önde.
- Hücum: Angers maç başına 1.29 gol beklentisi (xG) üretiyor, Marseille 1.86. Savunmada Angers 1.98, Marseille 1.99 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%56 vs %46).
- Gol beklentisi: Angers 1.2 – Marseille 2.1; 2.5 üstü ihtimali %63, karşılıklı gol %63.
Angers – Marseille geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Angers 0 galibiyet, 2 beraberlik, Marseille 6 galibiyet. Maç başına ortalama 4.5 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-18 | Ligue 1 | Angers – Marseille | 2-5 | Marseille kazandı |
| 2026-01-17 | Ligue 1 | Angers – Marseille | 2-5 | Marseille kazandı |
| 2025-10-29 | Ligue 1 | Marseille – Angers | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-02-09 | Ligue 1 | Angers – Marseille | 0-2 | Marseille kazandı |
| 2024-10-04 | Ligue 1 | Marseille – Angers | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-05-14 | Ligue 1 | Marseille – Angers | 3-1 | Marseille kazandı |
| 2022-09-30 | Ligue 1 | Angers – Marseille | 0-3 | Marseille kazandı |
| 2022-02-04 | Ligue 1 | Marseille – Angers | 5-2 | Marseille kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.40 | 3.80 | 2.12 | 1.64 | 2.40 |
| Bet365 | 3.30 | 3.80 | 2.05 | 1.62 | 2.30 |
| Bet&Win | 3.20 | 3.75 | 2.10 | — | — |
| BetVictor | 3.10 | 3.60 | 2.05 | — | — |
| Betfred | 3.20 | 3.75 | 2.10 | — | — |
| Paddy Power | 3.10 | 3.80 | 2.00 | — | — |
| SkyBet | 3.10 | 3.75 | 2.05 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Angers – Marseille maçını kim kazanır?
Modelimize göre marseille kazanır ihtimali %56; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %63. Gol beklentisi Angers 1.16 – 2.07 Marseille.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %63, alt %37. 1.5 üst %84, 3.5 üst %40.
Angers – Marseille maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Angers 0, Marseille 6 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Tahminimiz bahis sitelerinden belirgin ayrışıyor - geçmişte böyle durumlarda siteler daha isabetli çıktı Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
18 Ekim 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Angers – Marseille 1.5 gol üstü %84
- Le Havre – Auxerre 1.5 gol üstü %80
- Lorient – Monaco 1.5 gol üstü %77
- Paris FC – Rennes 1.5 gol üstü %82
- Lyon – Nice 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- Cambuur – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Ajax 1.5 gol üstü %90
- M'gladbach – Hoffenheim 1.5 gol üstü %89
- Leverkusen – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Twente – Utrecht 1.5 gol üstü %88
- Real Madrid – Sevilla 1.5 gol üstü %88
- Nijmegen – For Sittard 1.5 gol üstü %88
- Zwolle – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Angers maç tahminleri ve form
- Marseille maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 18 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
