Le Havre – Auxerre Maç Tahmini
Ligue 1 · 18 Ekim 2026 18:15 · Sonuç 1-3. Tahminimiz: Le Havre kazanır (%40) · oran 2.37. En olası seçim 1.5 Üst %80 (oran ~1.32). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Le Havre 1.58 – 1.37 Auxerre
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-2 8%1-0 8%0-1 7%
Neden?
- Form: Le Havre son 5 maçta ortalama 0.4 puan, Auxerre 1.2 — Auxerre formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Le Havre maç başına 1.24 gol beklentisi (xG) üretiyor, Auxerre 1.24. Savunmada Le Havre 1.80, Auxerre 1.71 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%42); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Le Havre 1.6 – Auxerre 1.4; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %61.
Le Havre – Auxerre geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Le Havre 4 galibiyet, 2 beraberlik, Auxerre 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %88, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-18 | Ligue 1 | Le Havre – Auxerre | 1-3 | Auxerre kazandı |
| 2026-04-05 | Ligue 1 | Le Havre – Auxerre | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-10-26 | Ligue 1 | Auxerre – Le Havre | 0-1 | Le Havre kazandı |
| 2025-05-04 | Ligue 1 | Auxerre – Le Havre | 1-2 | Le Havre kazandı |
| 2024-09-01 | Ligue 1 | Le Havre – Auxerre | 3-1 | Le Havre kazandı |
| 2022-05-07 | Ligue 2 | Le Havre – Auxerre | 1-2 | Auxerre kazandı |
| 2021-12-21 | Ligue 2 | Auxerre – Le Havre | 2-3 | Le Havre kazandı |
| 2021-04-05 | Ligue 2 | Auxerre – Le Havre | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.32 | 3.55 | 3.40 | 1.92 | 2.00 |
| Bet365 | 2.25 | 3.40 | 3.20 | 1.88 | 1.98 |
| Bet&Win | 2.37 | 3.40 | 2.90 | — | — |
| BetVictor | 2.20 | 3.30 | 3.00 | — | — |
| Betfred | 2.30 | 3.50 | 3.00 | — | — |
| Paddy Power | 2.20 | 3.30 | 3.10 | — | — |
| SkyBet | 2.20 | 3.25 | 3.10 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Le Havre – Auxerre maçını kim kazanır?
Modelimize göre le havre kazanır ihtimali %40; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Le Havre 1.58 – 1.37 Auxerre.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %80, 3.5 üst %34.
Le Havre – Auxerre maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Le Havre 4, Auxerre 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %88.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
18 Ekim 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Angers – Marseille 1.5 gol üstü %84
- Le Havre – Auxerre 1.5 gol üstü %80
- Lorient – Monaco 1.5 gol üstü %77
- Paris FC – Rennes 1.5 gol üstü %82
- Lyon – Nice 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- Cambuur – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Ajax 1.5 gol üstü %90
- M'gladbach – Hoffenheim 1.5 gol üstü %89
- Leverkusen – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Twente – Utrecht 1.5 gol üstü %88
- Real Madrid – Sevilla 1.5 gol üstü %88
- Nijmegen – For Sittard 1.5 gol üstü %88
- Zwolle – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Le Havre maç tahminleri ve form
- Auxerre maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 18 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
