Twente – Utrecht Maç Tahmini
Eredivisie · 18 Ekim 2026 21:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Twente kazanır (%72) · oran 1.36. En olası seçim 1.5 Üst %88 (oran ~1.11). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Twente 2.69 – 0.99 Utrecht
En olası skorlar
2-0 9%2-1 9%3-0 8%3-1 8%1-1 7%
Neden?
- Form: Twente son 5 maçta ortalama 2.2 puan, Utrecht 1.4 — Twente formda önde.
- Twente güç puanında hafif önde (74 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%74); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Twente 2.7 – Utrecht 1.0; 2.5 üstü ihtimali %71, karşılıklı gol %61.
Twente – Utrecht geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Twente 1 galibiyet, 2 beraberlik, Utrecht 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-18 | Eredivisie | Twente – Utrecht | 1-2 | Utrecht kazandı |
| 2026-03-15 | Eredivisie | Twente – Utrecht | 0-2 | Utrecht kazandı |
| 2025-12-07 | Eredivisie | Utrecht – Twente | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-05-11 | Eredivisie | Twente – Utrecht | 2-0 | Twente kazandı |
| 2024-09-01 | Eredivisie | Utrecht – Twente | 2-1 | Utrecht kazandı |
| 2024-02-18 | Eredivisie | Twente – Utrecht | 0-1 | Utrecht kazandı |
| 2023-11-05 | Eredivisie | Utrecht – Twente | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-04-16 | Eredivisie | Utrecht – Twente | 1-0 | Utrecht kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.36 | 6.00 | 8.00 | 1.35 | 3.45 |
| Bet365 | 1.33 | 5.50 | 8.50 | 1.33 | 3.40 |
| Bet&Win | 1.34 | 5.75 | 7.50 | — | — |
| BetVictor | 1.30 | 5.75 | 8.00 | — | — |
| Betfred | 1.29 | 5.50 | 7.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.25 | 5.50 | 7.50 | — | — |
| SkyBet | 1.25 | 5.25 | 7.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Twente – Utrecht maçını kim kazanır?
Modelimize göre twente kazanır ihtimali %72; beraberlik %18.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Twente 2.69 – 0.99 Utrecht.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %71, alt %29. 1.5 üst %88, 3.5 üst %48.
Twente – Utrecht maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Twente 1, Utrecht 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
18 Ekim 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Zwolle – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %86
- Cambuur – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Ajax 1.5 gol üstü %90
- Nijmegen – For Sittard 1.5 gol üstü %88
- Twente – Utrecht 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- M'gladbach – Hoffenheim 1.5 gol üstü %89
- Leverkusen – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Real Madrid – Sevilla 1.5 gol üstü %88
- Celtic – Hearts 1.5 gol üstü %86
- Panathinaikos – Asteras Tripolis 1.5 gol üstü %85
- Angers – Marseille 1.5 gol üstü %84
- Milan – Atalanta 1.5 gol üstü %84
- Burgos – Sabadell 3.5 gol altı %84
İlgili sayfalar
- Twente maç tahminleri ve form
- Utrecht maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 18 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
