M'gladbach – Hoffenheim Maç Tahmini
Bundesliga · 18 Ekim 2026 18:30 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Hoffenheim kazanır (%43) · oran 2.18. En olası seçim 1.5 Üst %89 (oran ~1.14). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: M'gladbach 1.65 – 2.0 Hoffenheim
En olası skorlar
1-1 9%1-2 9%2-2 7%2-1 7%1-3 6%
Neden?
- Form: M'gladbach son 5 maçta ortalama 0.0 puan, Hoffenheim 0.6 — Hoffenheim formda önde.
- Hoffenheim güç puanında hafif önde (58 puan).
- Hücum: M'gladbach maç başına 1.47 gol beklentisi (xG) üretiyor, Hoffenheim 1.88. Savunmada M'gladbach 2.14, Hoffenheim 1.73 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%47); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: M'gladbach 1.6 – Hoffenheim 2.0; 2.5 üstü ihtimali %71, karşılıklı gol %69.
M'gladbach – Hoffenheim geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: M'gladbach 4 galibiyet, 1 beraberlik, Hoffenheim 3 galibiyet. Maç başına ortalama 4.88 gol, karşılıklı gol oranı %88, 2.5 üst %100.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-18 | Bundesliga | M'gladbach – Hoffenheim | 1-2 | Hoffenheim kazandı |
| 2026-05-16 | Bundesliga | M'gladbach – Hoffenheim | 4-0 | M'gladbach kazandı |
| 2026-01-14 | Bundesliga | Hoffenheim – M'gladbach | 5-1 | Hoffenheim kazandı |
| 2025-05-03 | Bundesliga | M'gladbach – Hoffenheim | 4-4 | Beraberlik |
| 2024-12-21 | Bundesliga | Hoffenheim – M'gladbach | 1-2 | M'gladbach kazandı |
| 2024-04-20 | Bundesliga | Hoffenheim – M'gladbach | 4-3 | Hoffenheim kazandı |
| 2023-12-02 | Bundesliga | M'gladbach – Hoffenheim | 2-1 | M'gladbach kazandı |
| 2023-01-28 | Bundesliga | Hoffenheim – M'gladbach | 1-4 | M'gladbach kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.20 | 4.20 | 2.18 | 1.43 | 3.15 |
| Bet365 | 3.10 | 4.00 | 2.05 | 1.40 | 3.00 |
| Bet&Win | 3.20 | 3.90 | 2.05 | — | — |
| BetVictor | 3.00 | 3.80 | 2.00 | — | — |
| Betfred | 3.10 | 4.00 | 2.05 | — | — |
| Paddy Power | 3.00 | 4.00 | 2.00 | — | — |
| SkyBet | 3.00 | 4.00 | 2.05 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
M'gladbach – Hoffenheim maçını kim kazanır?
Modelimize göre hoffenheim kazanır ihtimali %43; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %69. Gol beklentisi M'gladbach 1.65 – 2.0 Hoffenheim.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %71, alt %29. 1.5 üst %89, 3.5 üst %48.
M'gladbach – Hoffenheim maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada M'gladbach 4, Hoffenheim 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %88.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
18 Ekim 2026 günü diğer Bundesliga maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Cambuur – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Ajax 1.5 gol üstü %90
- Twente – Utrecht 1.5 gol üstü %88
- Real Madrid – Sevilla 1.5 gol üstü %88
- Nijmegen – For Sittard 1.5 gol üstü %88
- Zwolle – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %86
- Celtic – Hearts 1.5 gol üstü %86
- Panathinaikos – Asteras Tripolis 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- M'gladbach maç tahminleri ve form
- Hoffenheim maç tahminleri ve form
- Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 18 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
