Cambuur – AZ Alkmaar Maç Tahmini
Eredivisie · 18 Ekim 2026 15:30 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: AZ Alkmaar kazanır (%68) · oran 1.49. En olası seçim 1.5 Üst %90 (oran ~1.12). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Cambuur 1.13 – 2.63 AZ Alkmaar
En olası skorlar
1-2 9%0-2 8%1-3 8%1-1 7%0-3 7%
Neden?
- Form: Cambuur son 5 maçta ortalama 1.6 puan, AZ Alkmaar 2.0 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: AZ Alkmaar güç puanında 186 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%67); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Cambuur 1.1 – AZ Alkmaar 2.6; 2.5 üstü ihtimali %72, karşılıklı gol %64.
Cambuur – AZ Alkmaar geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Cambuur 0 galibiyet, 3 beraberlik, AZ Alkmaar 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-18 | Eredivisie | Cambuur – AZ Alkmaar | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-02-25 | Eredivisie | AZ Alkmaar – Cambuur | 2-1 | AZ Alkmaar kazandı |
| 2022-08-28 | Eredivisie | Cambuur – AZ Alkmaar | 0-1 | AZ Alkmaar kazandı |
| 2022-01-22 | Eredivisie | AZ Alkmaar – Cambuur | 0-0 | Beraberlik |
| 2021-10-03 | Eredivisie | Cambuur – AZ Alkmaar | 1-3 | AZ Alkmaar kazandı |
| 2016-01-27 | Eredivisie | AZ Alkmaar – Cambuur | 3-1 | AZ Alkmaar kazandı |
| 2015-10-17 | Eredivisie | Cambuur – AZ Alkmaar | 1-1 | Beraberlik |
| 2015-03-21 | Eredivisie | AZ Alkmaar – Cambuur | 2-1 | AZ Alkmaar kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 6.20 | 5.00 | 1.49 | 1.40 | 3.20 |
| Bet365 | 6.00 | 4.75 | 1.48 | 1.36 | 3.10 |
| Bet&Win | 5.75 | 5.00 | 1.47 | — | — |
| BetVictor | 6.00 | 4.80 | 1.44 | — | — |
| Betfred | 6.00 | 4.60 | 1.40 | — | — |
| Paddy Power | 6.00 | 4.75 | 1.36 | — | — |
| SkyBet | 5.75 | 4.60 | 1.36 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Cambuur – AZ Alkmaar maçını kim kazanır?
Modelimize göre az alkmaar kazanır ihtimali %68; beraberlik %20.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %64. Gol beklentisi Cambuur 1.13 – 2.63 AZ Alkmaar.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %72, alt %28. 1.5 üst %90, 3.5 üst %48.
Cambuur – AZ Alkmaar maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Cambuur 0, AZ Alkmaar 5 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
18 Ekim 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Zwolle – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %86
- Cambuur – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Ajax 1.5 gol üstü %90
- Nijmegen – For Sittard 1.5 gol üstü %88
- Twente – Utrecht 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- M'gladbach – Hoffenheim 1.5 gol üstü %89
- Leverkusen – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Real Madrid – Sevilla 1.5 gol üstü %88
- Celtic – Hearts 1.5 gol üstü %86
- Panathinaikos – Asteras Tripolis 1.5 gol üstü %85
- Angers – Marseille 1.5 gol üstü %84
- Milan – Atalanta 1.5 gol üstü %84
- Burgos – Sabadell 3.5 gol altı %84
İlgili sayfalar
- Cambuur maç tahminleri ve form
- AZ Alkmaar maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 18 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
