Lorient – Monaco Maç Tahmini
Ligue 1 · 18 Ekim 2026 18:15 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Monaco kazanır (%52) · oran 2.14. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.33). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Lorient 1.03 – 1.72 Monaco
En olası skorlar
1-1 12%0-1 10%1-2 10%0-2 9%0-0 7%
Neden?
- Form: Lorient son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Monaco 2.2 — Monaco formda önde.
- Monaco güç puanında hafif önde (67 puan).
- Hücum: Lorient maç başına 1.21 gol beklentisi (xG) üretiyor, Monaco 1.44. Savunmada Lorient 1.37, Monaco 1.42 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%52 vs %47).
- Gol beklentisi: Lorient 1.0 – Monaco 1.7; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %56.
Lorient – Monaco geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Lorient 3 galibiyet, 4 beraberlik, Monaco 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-18 | Ligue 1 | Lorient – Monaco | 1-0 | Lorient kazandı |
| 2026-01-16 | Ligue 1 | Monaco – Lorient | 1-3 | Lorient kazandı |
| 2025-09-27 | Ligue 1 | Lorient – Monaco | 3-1 | Lorient kazandı |
| 2024-03-17 | Ligue 1 | Monaco – Lorient | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-09-17 | Ligue 1 | Lorient – Monaco | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-04-16 | Ligue 1 | Monaco – Lorient | 3-1 | Monaco kazandı |
| 2023-01-11 | Ligue 1 | Lorient – Monaco | 2-2 | Beraberlik |
| 2022-02-13 | Ligue 1 | Monaco – Lorient | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.85 | 3.55 | 2.14 | 2.00 | 1.93 |
| Bet365 | 3.60 | 3.50 | 2.05 | 1.91 | 1.91 |
| Bet&Win | 3.60 | 3.50 | 2.00 | — | — |
| BetVictor | 3.40 | 3.40 | 2.00 | — | — |
| Betfred | 3.50 | 3.60 | 2.05 | — | — |
| Paddy Power | 3.50 | 3.50 | 2.00 | — | — |
| SkyBet | 3.40 | 3.50 | 2.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Lorient – Monaco maçını kim kazanır?
Modelimize göre monaco kazanır ihtimali %52; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Lorient 1.03 – 1.72 Monaco.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %77, 3.5 üst %29.
Lorient – Monaco maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Lorient 3, Monaco 1 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
18 Ekim 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Angers – Marseille 1.5 gol üstü %84
- Le Havre – Auxerre 1.5 gol üstü %80
- Lorient – Monaco 1.5 gol üstü %77
- Paris FC – Rennes 1.5 gol üstü %82
- Lyon – Nice 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- Cambuur – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Ajax 1.5 gol üstü %90
- M'gladbach – Hoffenheim 1.5 gol üstü %89
- Leverkusen – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Twente – Utrecht 1.5 gol üstü %88
- Real Madrid – Sevilla 1.5 gol üstü %88
- Nijmegen – For Sittard 1.5 gol üstü %88
- Zwolle – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Lorient maç tahminleri ve form
- Monaco maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 18 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
