Mallorca – Las Palmas Maç Tahmini
Segunda · 11 Ekim 2026 19:30 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Mallorca kazanır (%67) · oran 1.58. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.29). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Mallorca 2.03 – 0.74 Las Palmas
En olası skorlar
2-0 13%1-0 12%1-1 10%2-1 10%3-0 9%
Neden?
- Form: Mallorca son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Las Palmas 1.0 — Mallorca formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Mallorca maç başına 1.42 gol beklentisi (xG) üretiyor, Las Palmas 0.94. Savunmada Mallorca 1.59, Las Palmas 1.66 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%67 vs %62).
- Gol beklentisi: Mallorca 2.0 – Las Palmas 0.7; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %52.
Mallorca – Las Palmas geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Mallorca 5 galibiyet, 2 beraberlik, Las Palmas 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | Segunda | Mallorca – Las Palmas | 3-1 | Mallorca kazandı |
| 2025-02-16 | La Liga | Mallorca – Las Palmas | 3-1 | Mallorca kazandı |
| 2024-11-23 | La Liga | Las Palmas – Mallorca | 2-3 | Mallorca kazandı |
| 2024-05-11 | La Liga | Mallorca – Las Palmas | 1-0 | Mallorca kazandı |
| 2023-08-12 | La Liga | Las Palmas – Mallorca | 1-1 | Beraberlik |
| 2021-04-04 | Segunda | Las Palmas – Mallorca | 1-1 | Beraberlik |
| 2021-01-10 | Segunda | Mallorca – Las Palmas | 0-1 | Las Palmas kazandı |
| 2019-03-17 | Segunda | Las Palmas – Mallorca | 1-2 | Mallorca kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.28 | 4.20 | 5.80 | 1.01 | 1.25 |
| Bet365 | 1.53 | 3.80 | 6.00 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 1.57 | 3.90 | 5.00 | — | — |
| BetVictor | 1.55 | 3.90 | 5.25 | — | — |
| Betfred | 1.53 | 4.00 | 5.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.50 | 4.00 | 5.00 | — | — |
| SkyBet | 1.50 | 3.80 | 5.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Mallorca – Las Palmas maçını kim kazanır?
Modelimize göre mallorca kazanır ihtimali %67; beraberlik %21.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Mallorca 2.03 – 0.74 Las Palmas.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %78, 3.5 üst %30.
Mallorca – Las Palmas maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Mallorca 5, Las Palmas 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Ekim 2026 günü diğer Segunda maçları
- Andorra – Castellon 1.5 gol üstü %79
- Almeria – Leganes 1.5 gol üstü %75
- Mallorca – Las Palmas 1.5 gol üstü %78
- Cadiz – Sp Gijon 3.5 gol altı %78
Günün en güçlü tahminleri
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %89
- St Pauli – Karlsruhe 1.5 gol üstü %88
- Benfica – Guimaraes 1.5 gol üstü %87
- Motherwell – Celtic 1.5 gol üstü %87
- St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %86
- FC Koln – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Utrecht – Willem II 1.5 gol üstü %86
- Rennes – Auxerre 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Mallorca maç tahminleri ve form
- Las Palmas maç tahminleri ve form
- Segunda tahminleri ve puan durumu
- 11 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
