Crystal Palace – Nott'm Forest Maç Tahmini
Premier League · 11 Ekim 2026 16:00 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Nott'm Forest kazanır (%43) · oran 2.80. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.33). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Crystal Palace 1.17 – 1.57 Nott'm Forest
En olası skorlar
1-1 12%0-1 10%1-2 9%0-2 8%0-0 7%
Neden?
- Form: Crystal Palace son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Nott'm Forest 1.0 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Crystal Palace maç başına 1.50 gol beklentisi (xG) üretiyor, Nott'm Forest 1.61. Savunmada Crystal Palace 1.91, Nott'm Forest 1.45 xG yiyor.
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%43), sitelerinki ev sahibi (%36).
- Gol beklentisi: Crystal Palace 1.2 – Nott'm Forest 1.6; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %59.
Crystal Palace – Nott'm Forest geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Crystal Palace 1 galibiyet, 6 beraberlik, Nott'm Forest 1 galibiyet. Maç başına ortalama 1.88 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %12.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | Premier League | Crystal Palace – Nott'm Forest | 3-1 | Crystal Palace kazandı |
| 2026-02-01 | Premier League | Nott'm Forest – Crystal Palace | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-08-24 | Premier League | Crystal Palace – Nott'm Forest | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-05-05 | Premier League | Crystal Palace – Nott'm Forest | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-10-21 | Premier League | Nott'm Forest – Crystal Palace | 1-0 | Nott'm Forest kazandı |
| 2024-03-30 | Premier League | Nott'm Forest – Crystal Palace | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-10-07 | Premier League | Crystal Palace – Nott'm Forest | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-05-28 | Premier League | Crystal Palace – Nott'm Forest | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.78 | 3.45 | 2.80 | 1.97 | 2.02 |
| Bet365 | 2.70 | 3.20 | 2.70 | 1.91 | 1.91 |
| Bet&Win | 2.55 | 3.40 | 2.70 | — | — |
| BetVictor | 2.55 | 3.40 | 2.60 | — | — |
| Betfred | 2.60 | 3.50 | 2.60 | — | — |
| Paddy Power | 2.63 | 3.25 | 2.63 | — | — |
| SkyBet | 2.63 | 3.20 | 2.63 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Crystal Palace – Nott'm Forest maçını kim kazanır?
Modelimize göre nott'm forest kazanır ihtimali %43; beraberlik %32.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Crystal Palace 1.17 – 1.57 Nott'm Forest.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %77, 3.5 üst %30.
Crystal Palace – Nott'm Forest maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Crystal Palace 1, Nott'm Forest 1 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Tahminimiz bahis sitelerinden belirgin ayrışıyor - geçmişte böyle durumlarda siteler daha isabetli çıktı Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Ekim 2026 günü diğer Premier League maçları
- Crystal Palace – Nott'm Forest 1.5 gol üstü %77
- Hull – Everton 3.5 gol altı %74
- Liverpool – Man City 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %89
- St Pauli – Karlsruhe 1.5 gol üstü %88
- Benfica – Guimaraes 1.5 gol üstü %87
- Motherwell – Celtic 1.5 gol üstü %87
- St. Gilloise – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %86
- FC Koln – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Utrecht – Willem II 1.5 gol üstü %86
- Rennes – Auxerre 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Crystal Palace maç tahminleri ve form
- Nott'm Forest maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 11 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
