Westerlo – Waregem Maç Tahmini
Pro League · 30 Ağustos 2026 20:15 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Waregem kazanır (%39) · oran 2.42. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.19). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Westerlo 1.44 – 1.61 Waregem
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%2-1 8%0-1 7%2-2 6%
Neden?
- Form: Westerlo son 5 maçta ortalama 0.0 puan, Waregem 2.6 — Waregem formda önde.
- Waregem güç puanında hafif önde (44 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%42); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Westerlo 1.4 – Waregem 1.6; 2.5 üstü ihtimali %59, karşılıklı gol %62.
Westerlo – Waregem geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Westerlo 3 galibiyet, 3 beraberlik, Waregem 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-30 | Pro League | Westerlo – Waregem | 2-2 | Beraberlik |
| 2026-01-31 | Pro League | Waregem – Westerlo | 0-1 | Westerlo kazandı |
| 2025-08-02 | Pro League | Westerlo – Waregem | 3-1 | Westerlo kazandı |
| 2023-01-21 | Pro League | Waregem – Westerlo | 1-1 | Beraberlik |
| 2022-10-01 | Pro League | Westerlo – Waregem | 2-0 | Westerlo kazandı |
| 2017-03-04 | Pro League | Waregem – Westerlo | 2-2 | Beraberlik |
| 2016-11-05 | Pro League | Westerlo – Waregem | 1-2 | Waregem kazandı |
| 2016-01-30 | Pro League | Westerlo – Waregem | 1-2 | Waregem kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.94 | 3.80 | 2.42 | 1.55 | 2.50 |
| Bet365 | 2.80 | 3.60 | 2.20 | 1.53 | 2.40 |
| Bet&Win | 2.85 | 3.75 | 2.25 | — | — |
| BetVictor | 2.80 | 3.60 | 2.20 | — | — |
| Betfred | 2.75 | 3.75 | 2.20 | — | — |
| Paddy Power | 2.63 | 3.75 | 2.20 | — | — |
| SkyBet | 2.60 | 3.60 | 2.15 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Westerlo – Waregem maçını kim kazanır?
Modelimize göre waregem kazanır ihtimali %39; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %62. Gol beklentisi Westerlo 1.44 – 1.61 Waregem.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %84, 3.5 üst %36.
Westerlo – Waregem maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Westerlo 3, Waregem 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
30 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
- Gent – Club Brugge 1.5 gol üstü %80
- Antwerp – St Truiden 1.5 gol üstü %78
- St. Gilloise – Anderlecht 1.5 gol üstü %78
- Westerlo – Waregem 1.5 gol üstü %84
Günün en güçlü tahminleri
- Utrecht – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %94
- Real Madrid – Malaga 1.5 gol üstü %93
- Feyenoord – Den Haag 1.5 gol üstü %91
- Telstar – Ajax 1.5 gol üstü %91
- Cambuur – Twente 1.5 gol üstü %90
- Man United – Ipswich 1.5 gol üstü %89
- Rennes – Le Mans 1.5 gol üstü %87
- Willem II – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Westerlo maç tahminleri ve form
- Waregem maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 30 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
