Utrecht – PSV Eindhoven Maç Tahmini
Eredivisie · 30 Ağustos 2026 13:15 · Sonuç 1-6. Tahminimiz: PSV Eindhoven kazanır (%68) · oran 1.68. En olası seçim 1.5 Üst %94 (oran ~1.14). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Utrecht 1.24 – 2.81 PSV Eindhoven
En olası skorlar
1-2 9%1-3 8%0-2 7%0-3 6%1-1 6%
Neden?
- Form: Utrecht son 5 maçta ortalama 1.4 puan, PSV Eindhoven 2.6 — PSV Eindhoven formda önde.
- Güç farkı belirgin: PSV Eindhoven güç puanında 150 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%68 vs %58).
- Gol beklentisi: Utrecht 1.2 – PSV Eindhoven 2.8; 2.5 üstü ihtimali %77, karşılıklı gol %69.
Utrecht – PSV Eindhoven geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Utrecht 0 galibiyet, 3 beraberlik, PSV Eindhoven 5 galibiyet. Maç başına ortalama 4.5 gol, karşılıklı gol oranı %88, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-30 | Eredivisie | Utrecht – PSV Eindhoven | 1-6 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2026-04-04 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Utrecht | 4-3 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2025-12-21 | Eredivisie | Utrecht – PSV Eindhoven | 1-2 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2025-02-15 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Utrecht | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-12-01 | Eredivisie | Utrecht – PSV Eindhoven | 2-5 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2024-01-21 | Eredivisie | Utrecht – PSV Eindhoven | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-08-12 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Utrecht | 2-0 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2023-02-19 | Eredivisie | Utrecht – PSV Eindhoven | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 4.60 | 4.70 | 1.67 | 1.39 | 2.72 |
| Bet365 | 4.50 | 4.33 | 1.67 | 1.40 | 2.88 |
| Bet&Win | 4.40 | 4.33 | 1.68 | — | — |
| BetVictor | 4.33 | 4.33 | 1.65 | — | — |
| Betfred | 4.20 | 4.20 | 1.62 | — | — |
| Paddy Power | 4.20 | 4.33 | 1.62 | — | — |
| SkyBet | 4.00 | 4.20 | 1.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Utrecht – PSV Eindhoven maçını kim kazanır?
Modelimize göre psv eindhoven kazanır ihtimali %68; beraberlik %20.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %69. Gol beklentisi Utrecht 1.24 – 2.81 PSV Eindhoven.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %77, alt %23. 1.5 üst %94, 3.5 üst %58.
Utrecht – PSV Eindhoven maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Utrecht 0, PSV Eindhoven 5 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %88.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Orta. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
30 Ağustos 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Utrecht – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %94
- Feyenoord – Den Haag 1.5 gol üstü %91
- Willem II – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Ajax 1.5 gol üstü %91
- Cambuur – Twente 1.5 gol üstü %90
Günün en güçlü tahminleri
- Real Madrid – Malaga 1.5 gol üstü %93
- Man United – Ipswich 1.5 gol üstü %89
- Rennes – Le Mans 1.5 gol üstü %87
- Darmstadt – Hannover 1.5 gol üstü %86
- Magdeburg – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %86
- Westerlo – Waregem 1.5 gol üstü %84
- Chelsea – Brighton 1.5 gol üstü %83
- Lazio – Genoa 3.5 gol altı %83
İlgili sayfalar
- Utrecht maç tahminleri ve form
- PSV Eindhoven maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 30 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
