BankoZeka

Gent – Club Brugge Maç Tahmini

Pro League · 30 Ağustos 2026 14:30 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Club Brugge kazanır (%60) · oran 1.75. En olası seçim 1.5 Üst %80 (oran ~1.21). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Gent15% 4.70
Beraberlik24% 4.20
Club Brugge60% 1.75

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var57% ~1.68
Karşılıklı gol yok43% ~2.46

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü80% ~1.21
2.5 gol üstü56% 1.62
3.5 gol üstü32% ~2.62

Gol beklentisi: Gent 0.94 – 2.0 Club Brugge

En olası skorlar

0-2 11%1-1 10%0-1 10%1-2 10%0-3 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Gent – Club Brugge geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Gent 1 galibiyet, 2 beraberlik, Club Brugge 5 galibiyet. Maç başına ortalama 3.38 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-08-30Pro LeagueGent – Club Brugge2-1Gent kazandı
2026-05-24Pro LeagueClub Brugge – Gent5-0Club Brugge kazandı
2026-04-26Pro LeagueGent – Club Brugge0-2Club Brugge kazandı
2025-12-21Pro LeagueClub Brugge – Gent2-1Club Brugge kazandı
2025-08-31Pro LeagueGent – Club Brugge1-1Beraberlik
2025-05-01Pro LeagueClub Brugge – Gent4-1Club Brugge kazandı
2025-04-20Pro LeagueGent – Club Brugge0-5Club Brugge kazandı
2025-03-01Pro LeagueGent – Club Brugge1-1Beraberlik

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.4.704.201.721.622.28
Bet3654.103.801.701.602.30
Bet&Win4.334.001.73——
BetVictor4.203.901.70——
Betfred4.203.751.70——
Paddy Power4.203.801.65——
SkyBet4.003.751.67——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Gent

11.01 DLommel SK2-0 M
10.25 EAnderlecht4-0 G
10.10 DWaregem0-2 G
09.18 EStandard2-1 G
09.13 DGenk1-1 B

Club Brugge

10.30 DWaregem2-4 G
10.25 ESt Truiden3-2 G
10.10 DRAAL La Louviere1-4 G
09.20 EGenk3-0 G
09.13 EAntwerp3-1 G

Sık sorulanlar

Gent – Club Brugge maçını kim kazanır?

Modelimize göre club brugge kazanır ihtimali %60; beraberlik %24.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Gent 0.94 – 2.0 Club Brugge.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %80, 3.5 üst %32.

Gent – Club Brugge maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Gent 1, Club Brugge 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

30 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: