Willem II – Heerenveen Maç Tahmini
Eredivisie · 30 Ağustos 2026 15:30 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Heerenveen kazanır (%54) · oran 1.84. En olası seçim 1.5 Üst %87 (oran ~1.15). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Willem II 1.34 – 2.14 Heerenveen
En olası skorlar
1-2 9%1-1 9%0-2 7%1-3 7%2-2 6%
Neden?
- Form: Willem II son 5 maçta ortalama 0.2 puan, Heerenveen 1.0 — Heerenveen formda önde.
- Güç farkı belirgin: Heerenveen güç puanında 119 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%54); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Willem II 1.3 – Heerenveen 2.1; 2.5 üstü ihtimali %68, karşılıklı gol %64.
Willem II – Heerenveen geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Willem II 2 galibiyet, 2 beraberlik, Heerenveen 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-30 | Eredivisie | Willem II – Heerenveen | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-04-04 | Eredivisie | Heerenveen – Willem II | 3-1 | Heerenveen kazandı |
| 2024-12-08 | Eredivisie | Willem II – Heerenveen | 1-2 | Heerenveen kazandı |
| 2022-03-05 | Eredivisie | Willem II – Heerenveen | 0-0 | Beraberlik |
| 2021-11-21 | Eredivisie | Heerenveen – Willem II | 2-1 | Heerenveen kazandı |
| 2021-03-13 | Eredivisie | Willem II – Heerenveen | 3-1 | Willem II kazandı |
| 2020-09-12 | Eredivisie | Heerenveen – Willem II | 2-0 | Heerenveen kazandı |
| 2019-12-13 | Eredivisie | Heerenveen – Willem II | 1-2 | Willem II kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 4.00 | 4.30 | 1.84 | 1.44 | 1.12 |
| Bet365 | 4.00 | 4.33 | 1.75 | 1.44 | 2.70 |
| Bet&Win | 3.90 | 4.10 | 1.80 | — | — |
| BetVictor | 3.90 | 4.10 | 1.75 | — | — |
| Betfred | 3.60 | 4.00 | 1.80 | — | — |
| Paddy Power | 3.70 | 4.00 | 1.75 | — | — |
| SkyBet | 3.50 | 3.80 | 1.73 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Willem II – Heerenveen maçını kim kazanır?
Modelimize göre heerenveen kazanır ihtimali %54; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %64. Gol beklentisi Willem II 1.34 – 2.14 Heerenveen.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %68, alt %32. 1.5 üst %87, 3.5 üst %43.
Willem II – Heerenveen maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Willem II 2, Heerenveen 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
30 Ağustos 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Utrecht – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %94
- Feyenoord – Den Haag 1.5 gol üstü %91
- Willem II – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Ajax 1.5 gol üstü %91
- Cambuur – Twente 1.5 gol üstü %90
Günün en güçlü tahminleri
- Real Madrid – Malaga 1.5 gol üstü %93
- Man United – Ipswich 1.5 gol üstü %89
- Rennes – Le Mans 1.5 gol üstü %87
- Darmstadt – Hannover 1.5 gol üstü %86
- Magdeburg – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %86
- Westerlo – Waregem 1.5 gol üstü %84
- Chelsea – Brighton 1.5 gol üstü %83
- Lazio – Genoa 3.5 gol altı %83
İlgili sayfalar
- Willem II maç tahminleri ve form
- Heerenveen maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 30 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
