Cambuur – Twente Maç Tahmini
Eredivisie · 30 Ağustos 2026 21:00 · Sonuç 1-4. Tahminimiz: Twente kazanır (%77) · oran 1.39. En olası seçim 1.5 Üst %90 (oran ~1.15). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Cambuur 0.93 – 2.89 Twente
En olası skorlar
0-2 9%0-3 9%1-2 9%1-3 8%0-4 6%
Neden?
- Form: Cambuur son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Twente 1.4 — Twente formda önde.
- Güç farkı belirgin: Twente güç puanında 211 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%74); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Cambuur 0.9 – Twente 2.9; 2.5 üstü ihtimali %73, karşılıklı gol %60.
Cambuur – Twente geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Cambuur 1 galibiyet, 1 beraberlik, Twente 6 galibiyet. Maç başına ortalama 2.38 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-30 | Eredivisie | Cambuur – Twente | 1-4 | Twente kazandı |
| 2023-04-09 | Eredivisie | Twente – Cambuur | 4-0 | Twente kazandı |
| 2022-10-23 | Eredivisie | Cambuur – Twente | 0-1 | Twente kazandı |
| 2022-03-06 | Eredivisie | Twente – Cambuur | 1-0 | Twente kazandı |
| 2021-08-28 | Eredivisie | Cambuur – Twente | 2-0 | Cambuur kazandı |
| 2016-02-20 | Eredivisie | Twente – Cambuur | 3-0 | Twente kazandı |
| 2015-09-19 | Eredivisie | Cambuur – Twente | 0-0 | Beraberlik |
| 2015-01-31 | Eredivisie | Twente – Cambuur | 2-1 | Twente kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 8.60 | 5.50 | 1.39 | 1.44 | 2.86 |
| Bet365 | 7.50 | 5.75 | 1.33 | 1.44 | 2.70 |
| Bet&Win | 7.50 | 5.25 | 1.36 | — | — |
| BetVictor | 8.00 | 5.25 | 1.33 | — | — |
| Betfred | 8.00 | 5.00 | 1.30 | — | — |
| Paddy Power | 8.00 | 5.50 | 1.25 | — | — |
| SkyBet | 7.00 | 5.00 | 1.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Cambuur – Twente maçını kim kazanır?
Modelimize göre twente kazanır ihtimali %77; beraberlik %14.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Cambuur 0.93 – 2.89 Twente.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %73, alt %27. 1.5 üst %90, 3.5 üst %52.
Cambuur – Twente maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Cambuur 1, Twente 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
30 Ağustos 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Utrecht – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %94
- Feyenoord – Den Haag 1.5 gol üstü %91
- Willem II – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Ajax 1.5 gol üstü %91
- Cambuur – Twente 1.5 gol üstü %90
Günün en güçlü tahminleri
- Real Madrid – Malaga 1.5 gol üstü %93
- Man United – Ipswich 1.5 gol üstü %89
- Rennes – Le Mans 1.5 gol üstü %87
- Darmstadt – Hannover 1.5 gol üstü %86
- Magdeburg – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %86
- Westerlo – Waregem 1.5 gol üstü %84
- Chelsea – Brighton 1.5 gol üstü %83
- Lazio – Genoa 3.5 gol altı %83
İlgili sayfalar
- Cambuur maç tahminleri ve form
- Twente maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 30 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
