BankoZeka

Antwerp – St Truiden Maç Tahmini

Pro League · 30 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 1-4. Tahminimiz: St Truiden kazanır (%39) · oran 2.75. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.28). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Antwerp33% 2.50
Beraberlik28% 3.50
St Truiden39% 2.75

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var59% ~1.73
Karşılıklı gol yok41% ~2.37

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü78% ~1.28
2.5 gol üstü54% 1.80
3.5 gol üstü30% ~3.18

Gol beklentisi: Antwerp 1.36 – 1.49 St Truiden

En olası skorlar

1-1 12%1-2 9%0-1 8%2-1 8%1-0 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Antwerp – St Truiden geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Antwerp 4 galibiyet, 2 beraberlik, St Truiden 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %38.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-08-30Pro LeagueAntwerp – St Truiden1-4St Truiden kazandı
2026-02-28Pro LeagueAntwerp – St Truiden1-0Antwerp kazandı
2025-11-02Pro LeagueSt Truiden – Antwerp1-0St Truiden kazandı
2025-01-24Pro LeagueSt Truiden – Antwerp1-1Beraberlik
2024-08-11Pro LeagueAntwerp – St Truiden6-1Antwerp kazandı
2024-03-03Pro LeagueAntwerp – St Truiden3-0Antwerp kazandı
2023-11-24Pro LeagueSt Truiden – Antwerp1-1Beraberlik
2023-04-23Pro LeagueSt Truiden – Antwerp0-1Antwerp kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.2.423.152.701.802.04
Bet3652.453.402.701.802.00
Bet&Win2.503.502.65——
BetVictor2.403.402.63——
Betfred2.383.502.63——
Paddy Power2.383.402.60——
SkyBet2.383.302.50——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Antwerp

11.01 DCercle Brugge2-1 M
10.24 ECharleroi3-0 G
10.11 DWesterlo5-1 M
09.20 ESt. Gilloise0-2 M
09.13 DClub Brugge3-1 M

St Truiden

11.01 EOud-Heverlee Leuven1-2 M
10.25 DClub Brugge3-2 M
10.11 DMechelen4-3 M
09.20 EWesterlo0-2 M
09.12 DBeveren2-0 M

Sık sorulanlar

Antwerp – St Truiden maçını kim kazanır?

Modelimize göre st truiden kazanır ihtimali %39; beraberlik %28.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Antwerp 1.36 – 1.49 St Truiden.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %78, 3.5 üst %30.

Antwerp – St Truiden maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Antwerp 4, St Truiden 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

30 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: