BankoZeka

St. Gilloise – Anderlecht Maç Tahmini

Pro League · 30 Ağustos 2026 19:30 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: St. Gilloise kazanır (%54) · oran 1.71. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.28). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

St. Gilloise54% 1.71
Beraberlik27% 3.95
Anderlecht19% 5.00

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var55% ~1.87
Karşılıklı gol yok45% ~2.15

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü78% ~1.28
2.5 gol üstü54% 1.80
3.5 gol üstü30% ~3.15

Gol beklentisi: St. Gilloise 1.8 – 1.03 Anderlecht

En olası skorlar

1-1 11%1-0 10%2-1 10%2-0 10%0-0 6%

Neden?

REKLAM
reklam

St. Gilloise – Anderlecht geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: St. Gilloise 7 galibiyet, 0 beraberlik, Anderlecht 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %38.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-08-30Pro LeagueSt. Gilloise – Anderlecht3-0St. Gilloise kazandı
2026-05-24Pro LeagueSt. Gilloise – Anderlecht5-1St. Gilloise kazandı
2026-04-26Pro LeagueAnderlecht – St. Gilloise1-3St. Gilloise kazandı
2025-11-30Pro LeagueAnderlecht – St. Gilloise1-0Anderlecht kazandı
2025-08-31Pro LeagueSt. Gilloise – Anderlecht2-0St. Gilloise kazandı
2025-05-10Pro LeagueAnderlecht – St. Gilloise0-1St. Gilloise kazandı
2025-04-12Pro LeagueSt. Gilloise – Anderlecht2-0St. Gilloise kazandı
2025-02-23Pro LeagueAnderlecht – St. Gilloise0-2St. Gilloise kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.1.713.955.001.792.00
Bet3651.673.704.751.752.05
Bet&Win1.713.904.60——
BetVictor1.653.754.60——
Betfred1.673.754.50——
Paddy Power1.653.804.40——
SkyBet1.673.604.20——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

St. Gilloise

10.31 DBeveren1-2 G
10.25 ECercle Brugge5-2 G
10.11 EOud-Heverlee Leuven1-1 B
09.20 DAntwerp0-2 G
09.12 ELommel SK5-0 G

Anderlecht

10.31 EWesterlo4-1 G
10.25 DGent4-0 M
10.10 DCercle Brugge1-2 G
09.19 EWaregem3-0 G
09.11 DMechelen0-1 G

Sık sorulanlar

St. Gilloise – Anderlecht maçını kim kazanır?

Modelimize göre st. gilloise kazanır ihtimali %54; beraberlik %27.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi St. Gilloise 1.8 – 1.03 Anderlecht.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %78, 3.5 üst %30.

St. Gilloise – Anderlecht maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada St. Gilloise 7, Anderlecht 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

30 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: