BankoZeka

St. Gilloise – Mechelen Maç Tahmini

Pro League · 10 Mayıs 2026 19:30 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: St. Gilloise kazanır (%76) · oran 1.36. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.22). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

St. Gilloise76% 1.36
Beraberlik16% 5.50
Mechelen8% 11.50

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var48% ~2.14
Karşılıklı gol yok52% ~1.88

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü79% ~1.22
2.5 gol üstü60% 1.62
3.5 gol üstü34% ~2.68

Gol beklentisi: St. Gilloise 2.42 – 0.66 Mechelen

En olası skorlar

2-0 13%3-0 11%1-0 11%2-1 9%1-1 8%

Neden?

REKLAM
reklam

St. Gilloise – Mechelen geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: St. Gilloise 4 galibiyet, 2 beraberlik, Mechelen 2 galibiyet. Maç başına ortalama 1.88 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %25.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-05-10Pro LeagueSt. Gilloise – Mechelen3-0St. Gilloise kazandı
2026-04-12Pro LeagueMechelen – St. Gilloise0-1St. Gilloise kazandı
2026-01-17Pro LeagueSt. Gilloise – Mechelen1-0St. Gilloise kazandı
2025-11-09Pro LeagueMechelen – St. Gilloise1-1Beraberlik
2025-02-16Pro LeagueSt. Gilloise – Mechelen0-1Mechelen kazandı
2024-11-02Pro LeagueMechelen – St. Gilloise1-1Beraberlik
2023-12-17Pro LeagueSt. Gilloise – Mechelen1-0St. Gilloise kazandı
2023-08-19Pro LeagueMechelen – St. Gilloise4-0Mechelen kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.1.271.0710.501.011.15
Bet3651.334.508.001.622.25
Bet&Win1.365.258.25——
BetVictor1.305.008.50——
Betfred1.334.608.00——
Ladbrokes1.355.008.00——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

St. Gilloise

10.31 DBeveren1-2 G
10.25 ECercle Brugge5-2 G
10.11 EOud-Heverlee Leuven1-1 B
09.20 DAntwerp0-2 G
09.12 ELommel SK5-0 G

Mechelen

11.07 DOud-Heverlee Leuven2-0 M
11.04 DKortrijk1-3 G
10.31 EGenk1-0 G
10.11 ESt Truiden4-3 G
09.19 DLommel SK0-0 B

Sık sorulanlar

St. Gilloise – Mechelen maçını kim kazanır?

Modelimize göre st. gilloise kazanır ihtimali %76; beraberlik %16.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol yok ihtimali %52. Gol beklentisi St. Gilloise 2.42 – 0.66 Mechelen.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %79, 3.5 üst %34.

St. Gilloise – Mechelen maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada St. Gilloise 4, Mechelen 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

10 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: