Gent – Anderlecht Maç Tahmini
Pro League · 10 Mayıs 2026 14:30 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Gent kazanır (%40) · oran 2.45. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Gent 1.52 – 1.39 Anderlecht
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-2 8%1-0 8%0-1 7%
Neden?
- Form: Gent son 5 maçta ortalama 0.4 puan, Anderlecht 1.2 — Anderlecht formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%40); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Gent 1.5 – Anderlecht 1.4; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %59.
Gent – Anderlecht geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Gent 3 galibiyet, 1 beraberlik, Anderlecht 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-25 | Pro League | Gent – Anderlecht | 4-0 | Gent kazandı |
| 2026-05-10 | Pro League | Gent – Anderlecht | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-04-12 | Pro League | Anderlecht – Gent | 3-1 | Anderlecht kazandı |
| 2026-01-18 | Pro League | Gent – Anderlecht | 4-2 | Gent kazandı |
| 2025-09-23 | Pro League | Anderlecht – Gent | 1-0 | Anderlecht kazandı |
| 2025-04-27 | Pro League | Gent – Anderlecht | 0-1 | Anderlecht kazandı |
| 2025-04-23 | Pro League | Anderlecht – Gent | 5-0 | Anderlecht kazandı |
| 2025-02-02 | Pro League | Gent – Anderlecht | 1-0 | Gent kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.40 | 3.50 | 2.86 | 1.68 | 2.06 |
| Bet365 | 2.30 | 3.40 | 2.75 | 1.75 | 2.05 |
| Bet&Win | 2.37 | 3.60 | 2.80 | — | — |
| BetVictor | 2.30 | 3.40 | 2.75 | — | — |
| Betfred | 2.38 | 3.50 | 2.63 | — | — |
| Ladbrokes | 2.37 | 3.50 | 2.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Gent – Anderlecht maçını kim kazanır?
Modelimize göre gent kazanır ihtimali %40; beraberlik %26.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Gent 1.52 – 1.39 Anderlecht.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %78, 3.5 üst %32.
Gent – Anderlecht maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Gent 3, Anderlecht 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları
- Gent – Anderlecht 1.5 gol üstü %78
- Antwerp – Charleroi 1.5 gol üstü %74
- St. Gilloise – Mechelen 1.5 gol üstü %79
- Genk – Westerlo 1.5 gol üstü %87
Günün en güçlü tahminleri
- Barcelona – Real Madrid 1.5 gol üstü %93
- Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Utrecht 1.5 gol üstü %90
- Feyenoord – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Brest 1.5 gol üstü %89
- Twente – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %89
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Gent maç tahminleri ve form
- Anderlecht maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 10 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
