Antwerp – Charleroi Maç Tahmini
Pro League · 10 Mayıs 2026 17:00 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Antwerp kazanır (%40) · oran 2.40. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.36). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Antwerp 1.4 – 1.19 Charleroi
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%2-1 9%0-1 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Antwerp son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Charleroi 2.0 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%41); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Antwerp 1.4 – Charleroi 1.2; 2.5 üstü ihtimali %48, karşılıklı gol %55.
Antwerp – Charleroi geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Antwerp 3 galibiyet, 1 beraberlik, Charleroi 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-24 | Pro League | Antwerp – Charleroi | 3-0 | Antwerp kazandı |
| 2026-05-10 | Pro League | Antwerp – Charleroi | 0-1 | Charleroi kazandı |
| 2026-04-10 | Pro League | Charleroi – Antwerp | 2-1 | Charleroi kazandı |
| 2026-01-25 | Pro League | Antwerp – Charleroi | 0-2 | Charleroi kazandı |
| 2025-08-17 | Pro League | Charleroi – Antwerp | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-12-08 | Pro League | Antwerp – Charleroi | 1-3 | Charleroi kazandı |
| 2024-07-28 | Pro League | Charleroi – Antwerp | 0-1 | Antwerp kazandı |
| 2024-01-21 | Pro League | Antwerp – Charleroi | 4-1 | Antwerp kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.40 | 3.30 | 3.10 | 1.87 | 1.25 |
| Bet365 | 2.30 | 3.20 | 2.90 | 2.00 | 1.80 |
| Bet&Win | 2.37 | 3.30 | 2.95 | — | — |
| BetVictor | 2.30 | 3.25 | 2.90 | — | — |
| Betfred | 2.30 | 3.25 | 2.88 | — | — |
| Ladbrokes | 2.37 | 3.30 | 2.90 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Antwerp – Charleroi maçını kim kazanır?
Modelimize göre antwerp kazanır ihtimali %40; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Antwerp 1.4 – 1.19 Charleroi.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %48, alt %52. 1.5 üst %74, 3.5 üst %26.
Antwerp – Charleroi maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Antwerp 3, Charleroi 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları
- Gent – Anderlecht 1.5 gol üstü %78
- Antwerp – Charleroi 1.5 gol üstü %74
- St. Gilloise – Mechelen 1.5 gol üstü %79
- Genk – Westerlo 1.5 gol üstü %87
Günün en güçlü tahminleri
- Barcelona – Real Madrid 1.5 gol üstü %93
- Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Utrecht 1.5 gol üstü %90
- Feyenoord – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Brest 1.5 gol üstü %89
- Twente – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %89
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Antwerp maç tahminleri ve form
- Charleroi maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 10 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
