Genk – Westerlo Maç Tahmini
Pro League · 10 Mayıs 2026 20:15 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: Genk kazanır (%61) · oran 1.67. En olası seçim 1.5 Üst %87 (oran ~1.16). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Genk 2.31 – 1.2 Westerlo
En olası skorlar
2-1 10%1-1 9%2-0 8%3-1 7%1-0 7%
Neden?
- Form: Genk son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Westerlo 1.4 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%60); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Genk 2.3 – Westerlo 1.2; 2.5 üstü ihtimali %68, karşılıklı gol %64.
Genk – Westerlo geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Genk 6 galibiyet, 2 beraberlik, Westerlo 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-15 | Pro League | Genk – Westerlo | 3-2 | Genk kazandı |
| 2026-05-10 | Pro League | Genk – Westerlo | 3-0 | Genk kazandı |
| 2026-04-18 | Pro League | Westerlo – Genk | 1-2 | Genk kazandı |
| 2025-12-14 | Pro League | Genk – Westerlo | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-11-02 | Pro League | Westerlo – Genk | 0-1 | Genk kazandı |
| 2025-01-25 | Pro League | Westerlo – Genk | 1-2 | Genk kazandı |
| 2024-08-30 | Pro League | Genk – Westerlo | 1-0 | Genk kazandı |
| 2024-03-17 | Pro League | Westerlo – Genk | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.64 | 4.40 | 4.90 | 1.44 | 2.82 |
| Bet365 | 1.60 | 4.00 | 4.50 | 1.44 | 2.70 |
| Bet&Win | 1.66 | 4.33 | 4.50 | — | — |
| BetVictor | 1.57 | 4.20 | 4.60 | — | — |
| Betfred | 1.60 | 4.20 | 4.50 | — | — |
| Ladbrokes | 1.67 | 4.20 | 4.40 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Genk – Westerlo maçını kim kazanır?
Modelimize göre genk kazanır ihtimali %61; beraberlik %21.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %64. Gol beklentisi Genk 2.31 – 1.2 Westerlo.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %68, alt %32. 1.5 üst %87, 3.5 üst %45.
Genk – Westerlo maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Genk 6, Westerlo 0 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları
- Gent – Anderlecht 1.5 gol üstü %78
- Antwerp – Charleroi 1.5 gol üstü %74
- St. Gilloise – Mechelen 1.5 gol üstü %79
- Genk – Westerlo 1.5 gol üstü %87
Günün en güçlü tahminleri
- Barcelona – Real Madrid 1.5 gol üstü %93
- Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Utrecht 1.5 gol üstü %90
- Feyenoord – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Brest 1.5 gol üstü %89
- Twente – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %89
- Hertha – Greuther Furth 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Genk maç tahminleri ve form
- Westerlo maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 10 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
