Lille – Le Havre Maç Tahmini
Ligue 1 · 3 Mayıs 2026 16:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Lille kazanır (%69) · oran 1.44. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Lille 2.0 – 0.63 Le Havre
En olası skorlar
2-0 14%1-0 14%3-0 10%1-1 10%2-1 9%
Neden?
- Form: Lille son 5 maçta ortalama 2.6 puan, Le Havre 0.8 — Lille formda önde.
- Güç farkı belirgin: Lille güç puanında 165 puan önde.
- Hücum: Lille maç başına 1.62 gol beklentisi (xG) üretiyor, Le Havre 1.32. Savunmada Lille 1.00, Le Havre 1.84 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%70); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Lille 2.0 – Le Havre 0.6; 2.5 üstü ihtimali %49, karşılıklı gol %46.
Lille – Le Havre geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Lille 5 galibiyet, 1 beraberlik, Le Havre 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.14 gol, karşılıklı gol oranı %29, 2.5 üst %43.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-10 | Ligue 1 | Lille – Le Havre | 1-0 | Lille kazandı |
| 2026-05-03 | Ligue 1 | Lille – Le Havre | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-11-30 | Ligue 1 | Le Havre – Lille | 0-1 | Lille kazandı |
| 2025-02-08 | Ligue 1 | Lille – Le Havre | 1-2 | Le Havre kazandı |
| 2024-09-28 | Ligue 1 | Le Havre – Lille | 0-3 | Lille kazandı |
| 2024-02-17 | Ligue 1 | Lille – Le Havre | 3-0 | Lille kazandı |
| 2023-10-01 | Ligue 1 | Le Havre – Lille | 0-2 | Lille kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.42 | 4.75 | 7.50 | 1.91 | 1.91 |
| Bet&Win | 1.43 | 4.50 | 7.50 | — | — |
| BetVictor | 1.36 | 4.33 | 8.00 | — | — |
| Betfred | 1.40 | 4.50 | 8.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.44 | 4.50 | 7.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Lille – Le Havre maçını kim kazanır?
Modelimize göre lille kazanır ihtimali %69; beraberlik %20.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %54. Gol beklentisi Lille 2.0 – 0.63 Le Havre.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %75, 3.5 üst %29.
Lille – Le Havre maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Lille 5, Le Havre 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.14 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %29.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
3 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Lille – Le Havre 1.5 gol üstü %75
- Auxerre – Angers 3.5 gol altı %79
- Paris FC – Brest 1.5 gol üstü %75
- Strasbourg – Toulouse 1.5 gol üstü %77
- Lyon – Rennes 1.5 gol üstü %83
Günün en güçlü tahminleri
- AZ Alkmaar – Twente 1.5 gol üstü %89
- Magdeburg – Hertha 1.5 gol üstü %88
- Elversberg – Paderborn 1.5 gol üstü %87
- Volendam – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- For Sittard – Feyenoord 1.5 gol üstü %86
- Inter – Parma 1.5 gol üstü %86
- Hannover – Preußen Münster 1.5 gol üstü %86
- Man United – Liverpool 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Lille maç tahminleri ve form
- Le Havre maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 3 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
