Magdeburg – Hertha Maç Tahmini
2. Bundesliga · 3 Mayıs 2026 14:30 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Magdeburg kazanır (%44) · oran 2.15. En olası seçim 1.5 Üst %88 (oran ~1.15). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Magdeburg 1.92 – 1.61 Hertha
En olası skorlar
1-1 10%2-1 9%1-2 7%2-2 7%3-1 6%
Neden?
- Form: Magdeburg son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Hertha 1.4 — form dengeli.
- Hertha güç puanında hafif önde (51 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Magdeburg 1.9 – Hertha 1.6; 2.5 üstü ihtimali %68, karşılıklı gol %69.
Magdeburg – Hertha geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Magdeburg 3 galibiyet, 1 beraberlik, Hertha 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.86 gol, karşılıklı gol oranı %71, 2.5 üst %57.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-06 | 2. Bundesliga | Hertha – Magdeburg | 2-1 | Hertha kazandı |
| 2026-05-03 | 2. Bundesliga | Magdeburg – Hertha | 1-0 | Magdeburg kazandı |
| 2025-12-07 | 2. Bundesliga | Hertha – Magdeburg | 0-2 | Magdeburg kazandı |
| 2025-04-25 | 2. Bundesliga | Hertha – Magdeburg | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-11-29 | 2. Bundesliga | Magdeburg – Hertha | 1-3 | Hertha kazandı |
| 2024-02-16 | 2. Bundesliga | Hertha – Magdeburg | 3-2 | Hertha kazandı |
| 2023-09-02 | 2. Bundesliga | Magdeburg – Hertha | 6-4 | Magdeburg kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 2.10 | 3.80 | 3.10 | 1.44 | 2.70 |
| Bet&Win | 2.15 | 3.80 | 3.00 | — | — |
| BetVictor | 2.05 | 3.80 | 3.00 | — | — |
| Betfred | 2.05 | 3.75 | 3.00 | — | — |
| Ladbrokes | 2.05 | 3.50 | 2.87 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Magdeburg – Hertha maçını kim kazanır?
Modelimize göre magdeburg kazanır ihtimali %44; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %69. Gol beklentisi Magdeburg 1.92 – 1.61 Hertha.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %68, alt %32. 1.5 üst %88, 3.5 üst %45.
Magdeburg – Hertha maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Magdeburg 3, Hertha 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.86 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %71.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
3 Mayıs 2026 günü diğer 2. Bundesliga maçları
- Elversberg – Paderborn 1.5 gol üstü %87
- Greuther Furth – Nurnberg 1.5 gol üstü %83
- Hannover – Preußen Münster 1.5 gol üstü %86
- Karlsruhe – Darmstadt 1.5 gol üstü %85
- Magdeburg – Hertha 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- AZ Alkmaar – Twente 1.5 gol üstü %89
- Volendam – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- For Sittard – Feyenoord 1.5 gol üstü %86
- Inter – Parma 1.5 gol üstü %86
- Man United – Liverpool 1.5 gol üstü %86
- Getafe – Vallecano 3.5 gol altı %86
- Anderlecht – Club Brugge 1.5 gol üstü %85
- Sparta Rotterdam – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Magdeburg maç tahminleri ve form
- Hertha maç tahminleri ve form
- 2. Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 3 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
