Inter – Parma Maç Tahmini
Serie A · 3 Mayıs 2026 21:45 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Inter kazanır (%81) · oran 1.25. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.18). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Inter 2.7 – 0.62 Parma
En olası skorlar
2-0 13%3-0 12%1-0 9%2-1 8%4-0 8%
Neden?
- Form: Inter son 5 maçta ortalama 2.2 puan, Parma 1.6 — Inter formda önde.
- Güç farkı belirgin: Inter güç puanında 252 puan önde.
- Hücum: Inter maç başına 2.08 gol beklentisi (xG) üretiyor, Parma 0.86. Savunmada Inter 1.20, Parma 1.44 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%81); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Inter 2.7 – Parma 0.6; 2.5 üstü ihtimali %64, karşılıklı gol %48.
Inter – Parma geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Inter 6 galibiyet, 2 beraberlik, Parma 0 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-10 | Serie A | Inter – Parma | 3-0 | Inter kazandı |
| 2026-05-03 | Serie A | Inter – Parma | 2-0 | Inter kazandı |
| 2026-01-07 | Serie A | Parma – Inter | 0-2 | Inter kazandı |
| 2025-04-05 | Serie A | Parma – Inter | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-12-06 | Serie A | Inter – Parma | 3-1 | Inter kazandı |
| 2021-03-04 | Serie A | Parma – Inter | 1-2 | Inter kazandı |
| 2020-10-31 | Serie A | Inter – Parma | 2-2 | Beraberlik |
| 2020-06-28 | Serie A | Parma – Inter | 1-2 | Inter kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.22 | 6.00 | 13.00 | 1.50 | 2.63 |
| Bet&Win | 1.24 | 6.50 | 11.50 | — | — |
| BetVictor | 1.18 | 6.50 | 13.00 | — | — |
| Betfred | 1.22 | 6.00 | 13.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.22 | 6.50 | 11.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Inter – Parma maçını kim kazanır?
Modelimize göre inter kazanır ihtimali %81; beraberlik %12.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %52. Gol beklentisi Inter 2.7 – 0.62 Parma.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %64, alt %36. 1.5 üst %86, 3.5 üst %41.
Inter – Parma maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Inter 6, Parma 0 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
3 Mayıs 2026 günü diğer Serie A maçları
- Bologna – Cagliari 3.5 gol altı %79
- Sassuolo – Milan 1.5 gol üstü %80
- Juventus – Verona 1.5 gol üstü %82
- Inter – Parma 1.5 gol üstü %86
Günün en güçlü tahminleri
- AZ Alkmaar – Twente 1.5 gol üstü %89
- Magdeburg – Hertha 1.5 gol üstü %88
- Elversberg – Paderborn 1.5 gol üstü %87
- Volendam – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- For Sittard – Feyenoord 1.5 gol üstü %86
- Hannover – Preußen Münster 1.5 gol üstü %86
- Man United – Liverpool 1.5 gol üstü %86
- Getafe – Vallecano 3.5 gol altı %86
İlgili sayfalar
- Inter maç tahminleri ve form
- Parma maç tahminleri ve form
- Serie A tahminleri ve puan durumu
- 3 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
