Volendam – Heerenveen Maç Tahmini
Eredivisie · 3 Mayıs 2026 13:15 · Sonuç 0-2. Tahminimiz: Heerenveen kazanır (%46) · oran 2.05. En olası seçim 1.5 Üst %87 (oran ~1.16). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Volendam 1.59 – 1.97 Heerenveen
En olası skorlar
1-1 9%1-2 9%2-1 7%2-2 7%1-3 6%
Neden?
- Form: Volendam son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Heerenveen 2.0 — Heerenveen formda önde.
- Güç farkı belirgin: Heerenveen güç puanında 120 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%48); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Volendam 1.6 – Heerenveen 2.0; 2.5 üstü ihtimali %69, karşılıklı gol %68.
Volendam – Heerenveen geçmiş maçları (H2H)
Son 6 karşılaşma: Volendam 1 galibiyet, 1 beraberlik, Heerenveen 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %67, 2.5 üst %67.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-03 | Eredivisie | Volendam – Heerenveen | 0-2 | Heerenveen kazandı |
| 2025-08-09 | Eredivisie | Heerenveen – Volendam | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-02-25 | Eredivisie | Volendam – Heerenveen | 0-4 | Heerenveen kazandı |
| 2023-12-16 | Eredivisie | Heerenveen – Volendam | 1-2 | Volendam kazandı |
| 2023-04-08 | Eredivisie | Heerenveen – Volendam | 2-1 | Heerenveen kazandı |
| 2022-10-23 | Eredivisie | Volendam – Heerenveen | 1-3 | Heerenveen kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 3.25 | 4.00 | 2.00 | 1.48 | 2.60 |
| Bet&Win | 3.25 | 3.80 | 2.05 | — | — |
| BetVictor | 3.20 | 3.90 | 2.00 | — | — |
| Betfred | 3.10 | 4.00 | 1.95 | — | — |
| Ladbrokes | 3.25 | 3.80 | 2.05 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Volendam – Heerenveen maçını kim kazanır?
Modelimize göre heerenveen kazanır ihtimali %46; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %68. Gol beklentisi Volendam 1.59 – 1.97 Heerenveen.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %69, alt %31. 1.5 üst %87, 3.5 üst %47.
Volendam – Heerenveen maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 6 karşılaşmada Volendam 1, Heerenveen 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %67.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
3 Mayıs 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Volendam – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- For Sittard – Feyenoord 1.5 gol üstü %86
- Zwolle – Heracles 1.5 gol üstü %84
- AZ Alkmaar – Twente 1.5 gol üstü %89
- Sparta Rotterdam – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %85
Günün en güçlü tahminleri
- Magdeburg – Hertha 1.5 gol üstü %88
- Elversberg – Paderborn 1.5 gol üstü %87
- Inter – Parma 1.5 gol üstü %86
- Hannover – Preußen Münster 1.5 gol üstü %86
- Man United – Liverpool 1.5 gol üstü %86
- Getafe – Vallecano 3.5 gol altı %86
- Anderlecht – Club Brugge 1.5 gol üstü %85
- Karlsruhe – Darmstadt 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Volendam maç tahminleri ve form
- Heerenveen maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 3 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
