Hannover – Preußen Münster Maç Tahmini
2. Bundesliga · 3 Mayıs 2026 14:30 · Sonuç 3-3. Tahminimiz: Hannover kazanır (%70) · oran 1.40. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.17). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Hannover 2.45 – 0.97 Preußen Münster
En olası skorlar
2-0 10%2-1 10%1-1 8%3-0 8%3-1 8%
Neden?
- Form: Hannover son 5 maçta ortalama 2.2 puan, Preußen Münster 0.4 — Hannover formda önde.
- Güç farkı belirgin: Hannover güç puanında 156 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%71); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Hannover 2.5 – Preußen Münster 1.0; 2.5 üstü ihtimali %66, karşılıklı gol %57.
Hannover – Preußen Münster geçmiş maçları (H2H)
Son 4 karşılaşma: Hannover 0 galibiyet, 4 beraberlik, Preußen Münster 0 galibiyet. Maç başına ortalama 3.5 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-03 | 2. Bundesliga | Hannover – Preußen Münster | 3-3 | Beraberlik |
| 2025-12-05 | 2. Bundesliga | Preußen Münster – Hannover | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-01-26 | 2. Bundesliga | Hannover – Preußen Münster | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-08-11 | 2. Bundesliga | Preußen Münster – Hannover | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.40 | 5.25 | 6.00 | 1.44 | 2.70 |
| Bet&Win | 1.40 | 5.25 | 7.00 | — | — |
| BetVictor | 1.36 | 4.80 | 7.00 | — | — |
| Betfred | 1.33 | 5.00 | 7.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.36 | 4.60 | 6.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Hannover – Preußen Münster maçını kim kazanır?
Modelimize göre hannover kazanır ihtimali %70; beraberlik %18.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Hannover 2.45 – 0.97 Preußen Münster.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %66, alt %34. 1.5 üst %86, 3.5 üst %44.
Hannover – Preußen Münster maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 4 karşılaşmada Hannover 0, Preußen Münster 0 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
3 Mayıs 2026 günü diğer 2. Bundesliga maçları
- Elversberg – Paderborn 1.5 gol üstü %87
- Greuther Furth – Nurnberg 1.5 gol üstü %83
- Hannover – Preußen Münster 1.5 gol üstü %86
- Karlsruhe – Darmstadt 1.5 gol üstü %85
- Magdeburg – Hertha 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- AZ Alkmaar – Twente 1.5 gol üstü %89
- Volendam – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- For Sittard – Feyenoord 1.5 gol üstü %86
- Inter – Parma 1.5 gol üstü %86
- Man United – Liverpool 1.5 gol üstü %86
- Getafe – Vallecano 3.5 gol altı %86
- Anderlecht – Club Brugge 1.5 gol üstü %85
- Sparta Rotterdam – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Hannover maç tahminleri ve form
- Preußen Münster maç tahminleri ve form
- 2. Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 3 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
