Auxerre – Angers Maç Tahmini
Ligue 1 · 3 Mayıs 2026 18:15 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Auxerre kazanır (%56) · oran 1.73. En olası seçim 3.5 Alt %79 (oran ~1.27). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Auxerre 1.62 – 0.81 Angers
En olası skorlar
1-0 14%1-1 12%2-0 12%0-0 9%2-1 9%
Neden?
- Form: Auxerre son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Angers 0.4 — Auxerre formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Auxerre maç başına 1.15 gol beklentisi (xG) üretiyor, Angers 0.91. Savunmada Auxerre 1.40, Angers 1.77 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%57); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Auxerre 1.6 – Angers 0.8; 2.5 üstü ihtimali %44, karşılıklı gol %47.
Auxerre – Angers geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Auxerre 3 galibiyet, 2 beraberlik, Angers 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Ligue 1 | Auxerre – Angers | 1-3 | Angers kazandı |
| 2026-05-03 | Ligue 1 | Auxerre – Angers | 3-1 | Auxerre kazandı |
| 2025-11-09 | Ligue 1 | Angers – Auxerre | 2-0 | Angers kazandı |
| 2025-01-19 | Ligue 1 | Angers – Auxerre | 2-0 | Angers kazandı |
| 2024-11-24 | Ligue 1 | Auxerre – Angers | 1-0 | Auxerre kazandı |
| 2024-02-10 | Ligue 2 | Auxerre – Angers | 1-0 | Auxerre kazandı |
| 2023-08-19 | Ligue 2 | Angers – Auxerre | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-02-12 | Ligue 1 | Angers – Auxerre | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.67 | 3.70 | 5.50 | 2.20 | 1.67 |
| Bet&Win | 1.68 | 3.70 | 5.25 | — | — |
| BetVictor | 1.65 | 3.50 | 5.00 | — | — |
| Betfred | 1.73 | 3.50 | 5.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.67 | 3.70 | 5.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Auxerre – Angers maçını kim kazanır?
Modelimize göre auxerre kazanır ihtimali %56; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %53. Gol beklentisi Auxerre 1.62 – 0.81 Angers.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %44, alt %56. 1.5 üst %69, 3.5 üst %21.
Auxerre – Angers maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Auxerre 3, Angers 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
3 Mayıs 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Lille – Le Havre 1.5 gol üstü %75
- Auxerre – Angers 3.5 gol altı %79
- Paris FC – Brest 1.5 gol üstü %75
- Strasbourg – Toulouse 1.5 gol üstü %77
- Lyon – Rennes 1.5 gol üstü %83
Günün en güçlü tahminleri
- AZ Alkmaar – Twente 1.5 gol üstü %89
- Magdeburg – Hertha 1.5 gol üstü %88
- Elversberg – Paderborn 1.5 gol üstü %87
- Volendam – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- For Sittard – Feyenoord 1.5 gol üstü %86
- Inter – Parma 1.5 gol üstü %86
- Hannover – Preußen Münster 1.5 gol üstü %86
- Man United – Liverpool 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Auxerre maç tahminleri ve form
- Angers maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 3 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
