Greuther Furth – Nurnberg Maç Tahmini
2. Bundesliga · 3 Mayıs 2026 14:30 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Nurnberg kazanır (%40) · oran 2.45. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.21). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Greuther Furth 1.6 – 1.71 Nurnberg
En olası skorlar
1-1 10%1-2 9%2-1 8%2-2 7%0-1 6%
Neden?
- Form: Greuther Furth son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Nurnberg 1.6 — Nurnberg formda önde.
- Nurnberg güç puanında hafif önde (55 puan).
- Hücum: Greuther Furth maç başına 0.74 gol beklentisi (xG) üretiyor, Nurnberg 1.06. Savunmada Greuther Furth 1.57, Nurnberg 1.52 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%40); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Greuther Furth 1.6 – Nurnberg 1.7; 2.5 üstü ihtimali %64, karşılıklı gol %65.
Greuther Furth – Nurnberg geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Greuther Furth 2 galibiyet, 3 beraberlik, Nurnberg 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-15 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – Nurnberg | 2-4 | Nurnberg kazandı |
| 2026-05-03 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – Nurnberg | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-12-07 | 2. Bundesliga | Nurnberg – Greuther Furth | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-03-16 | 2. Bundesliga | Nurnberg – Greuther Furth | 3-0 | Nurnberg kazandı |
| 2024-10-20 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – Nurnberg | 0-4 | Nurnberg kazandı |
| 2024-02-25 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – Nurnberg | 2-1 | Greuther Furth kazandı |
| 2023-09-15 | 2. Bundesliga | Nurnberg – Greuther Furth | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-02-04 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – Nurnberg | 1-0 | Greuther Furth kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 2.60 | 3.75 | 2.45 | 1.57 | 2.35 |
| Bet&Win | 2.65 | 3.80 | 2.40 | — | — |
| BetVictor | 2.55 | 3.60 | 2.40 | — | — |
| Betfred | 2.60 | 3.60 | 2.38 | — | — |
| Ladbrokes | 2.50 | 3.50 | 2.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Greuther Furth – Nurnberg maçını kim kazanır?
Modelimize göre nurnberg kazanır ihtimali %40; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %65. Gol beklentisi Greuther Furth 1.6 – 1.71 Nurnberg.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %64, alt %36. 1.5 üst %83, 3.5 üst %40.
Greuther Furth – Nurnberg maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Greuther Furth 2, Nurnberg 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
3 Mayıs 2026 günü diğer 2. Bundesliga maçları
- Elversberg – Paderborn 1.5 gol üstü %87
- Greuther Furth – Nurnberg 1.5 gol üstü %83
- Hannover – Preußen Münster 1.5 gol üstü %86
- Karlsruhe – Darmstadt 1.5 gol üstü %85
- Magdeburg – Hertha 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- AZ Alkmaar – Twente 1.5 gol üstü %89
- Volendam – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- For Sittard – Feyenoord 1.5 gol üstü %86
- Inter – Parma 1.5 gol üstü %86
- Man United – Liverpool 1.5 gol üstü %86
- Getafe – Vallecano 3.5 gol altı %86
- Anderlecht – Club Brugge 1.5 gol üstü %85
- Sparta Rotterdam – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Greuther Furth maç tahminleri ve form
- Nurnberg maç tahminleri ve form
- 2. Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 3 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
