BankoZeka

Anderlecht – Club Brugge Maç Tahmini

Pro League · 3 Mayıs 2026 19:30 · Sonuç 1-3. Tahminimiz: Club Brugge kazanır (%56) · oran 1.70. En olası seçim 1.5 Üst %85 (oran ~1.18). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Anderlecht21% 4.50
Beraberlik23% 4.33
Club Brugge56% 1.70

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var62% ~1.61
Karşılıklı gol yok38% ~2.64

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü85% ~1.18
2.5 gol üstü65% 1.50
3.5 gol üstü42% ~2.36

Gol beklentisi: Anderlecht 1.26 – 2.11 Club Brugge

En olası skorlar

1-2 10%1-1 10%0-2 8%0-1 7%1-3 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Anderlecht – Club Brugge geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Anderlecht 1 galibiyet, 1 beraberlik, Club Brugge 6 galibiyet. Maç başına ortalama 3.38 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %75.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-05-03Pro LeagueAnderlecht – Club Brugge1-3Club Brugge kazandı
2026-04-06Pro LeagueClub Brugge – Anderlecht4-2Club Brugge kazandı
2026-03-08Pro LeagueClub Brugge – Anderlecht2-2Beraberlik
2025-11-09Pro LeagueAnderlecht – Club Brugge1-0Anderlecht kazandı
2025-05-18Pro LeagueAnderlecht – Club Brugge1-3Club Brugge kazandı
2025-03-30Pro LeagueClub Brugge – Anderlecht2-0Club Brugge kazandı
2025-01-12Pro LeagueAnderlecht – Club Brugge0-3Club Brugge kazandı
2024-10-27Pro LeagueClub Brugge – Anderlecht2-1Club Brugge kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Bet3654.334.101.671.502.50
Bet&Win4.404.201.70——
BetVictor4.334.001.65——
Betfred4.204.001.67——
Ladbrokes4.404.201.70——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Anderlecht

10.31 EWesterlo4-1 G
10.25 DGent4-0 M
10.10 DCercle Brugge1-2 G
09.19 EWaregem3-0 G
09.11 DMechelen0-1 G

Club Brugge

10.30 DWaregem2-4 G
10.25 ESt Truiden3-2 G
10.10 DRAAL La Louviere1-4 G
09.20 EGenk3-0 G
09.13 EAntwerp3-1 G

Sık sorulanlar

Anderlecht – Club Brugge maçını kim kazanır?

Modelimize göre club brugge kazanır ihtimali %56; beraberlik %23.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %62. Gol beklentisi Anderlecht 1.26 – 2.11 Club Brugge.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %65, alt %35. 1.5 üst %85, 3.5 üst %42.

Anderlecht – Club Brugge maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Anderlecht 1, Club Brugge 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

3 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: