Mechelen – Gent Maç Tahmini
Pro League · 3 Mayıs 2026 14:30 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Gent kazanır (%39) · oran 2.62. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.26). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Mechelen 1.38 – 1.48 Gent
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%2-1 8%0-1 8%1-0 7%
Neden?
- Form: Mechelen son 5 maçta ortalama 0.2 puan, Gent 0.6 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%37); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Mechelen 1.4 – Gent 1.5; 2.5 üstü ihtimali %55, karşılıklı gol %59.
Mechelen – Gent geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Mechelen 1 galibiyet, 3 beraberlik, Gent 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-09 | Pro League | Gent – Mechelen | 2-0 | Gent kazandı |
| 2026-05-03 | Pro League | Mechelen – Gent | 1-0 | Mechelen kazandı |
| 2026-04-06 | Pro League | Gent – Mechelen | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-03-08 | Pro League | Gent – Mechelen | 3-1 | Gent kazandı |
| 2025-08-16 | Pro League | Mechelen – Gent | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-02-07 | Pro League | Mechelen – Gent | 3-3 | Beraberlik |
| 2024-09-15 | Pro League | Gent – Mechelen | 2-0 | Gent kazandı |
| 2024-05-04 | Pro League | Mechelen – Gent | 2-4 | Gent kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 2.55 | 3.50 | 2.50 | 1.70 | 2.10 |
| Bet&Win | 2.65 | 3.60 | 2.50 | — | — |
| BetVictor | 2.55 | 3.50 | 2.45 | — | — |
| Betfred | 2.50 | 3.50 | 2.50 | — | — |
| Ladbrokes | 2.62 | 3.50 | 2.45 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Mechelen – Gent maçını kim kazanır?
Modelimize göre gent kazanır ihtimali %39; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Mechelen 1.38 – 1.48 Gent.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %78, 3.5 üst %31.
Mechelen – Gent maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Mechelen 1, Gent 4 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
3 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları
- Mechelen – Gent 1.5 gol üstü %78
- Antwerp – Standard 1.5 gol üstü %75
- Anderlecht – Club Brugge 1.5 gol üstü %85
Günün en güçlü tahminleri
- AZ Alkmaar – Twente 1.5 gol üstü %89
- Magdeburg – Hertha 1.5 gol üstü %88
- Elversberg – Paderborn 1.5 gol üstü %87
- Volendam – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- For Sittard – Feyenoord 1.5 gol üstü %86
- Inter – Parma 1.5 gol üstü %86
- Hannover – Preußen Münster 1.5 gol üstü %86
- Man United – Liverpool 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Mechelen maç tahminleri ve form
- Gent maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 3 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
