Antwerp – Standard Maç Tahmini
Pro League · 3 Mayıs 2026 17:00 · Sonuç 0-5. Tahminimiz: Antwerp kazanır (%49) · oran 1.98. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.34). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Antwerp 1.62 – 1.05 Standard
En olası skorlar
1-1 12%1-0 11%2-1 10%2-0 9%0-0 8%
Neden?
- Form: Antwerp son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Standard 1.4 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%49); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Antwerp 1.6 – Standard 1.1; 2.5 üstü ihtimali %50, karşılıklı gol %55.
Antwerp – Standard geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Antwerp 3 galibiyet, 2 beraberlik, Standard 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-05 | Pro League | Standard – Antwerp | 1-0 | Standard kazandı |
| 2026-05-03 | Pro League | Antwerp – Standard | 0-5 | Standard kazandı |
| 2026-04-21 | Pro League | Standard – Antwerp | 1-2 | Antwerp kazandı |
| 2026-03-15 | Pro League | Antwerp – Standard | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-10-20 | Pro League | Standard – Antwerp | 1-0 | Standard kazandı |
| 2025-03-16 | Pro League | Standard – Antwerp | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-10-27 | Pro League | Antwerp – Standard | 3-0 | Antwerp kazandı |
| 2024-01-31 | Pro League | Standard – Antwerp | 0-1 | Antwerp kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.91 | 3.60 | 3.80 | 1.85 | 1.95 |
| Bet&Win | 1.98 | 3.50 | 3.75 | — | — |
| BetVictor | 1.90 | 3.40 | 3.70 | — | — |
| Betfred | 1.95 | 3.40 | 3.50 | — | — |
| Ladbrokes | 1.95 | 3.50 | 3.70 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Antwerp – Standard maçını kim kazanır?
Modelimize göre antwerp kazanır ihtimali %49; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Antwerp 1.62 – 1.05 Standard.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %50, alt %50. 1.5 üst %75, 3.5 üst %27.
Antwerp – Standard maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Antwerp 3, Standard 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
3 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları
- Mechelen – Gent 1.5 gol üstü %78
- Antwerp – Standard 1.5 gol üstü %75
- Anderlecht – Club Brugge 1.5 gol üstü %85
Günün en güçlü tahminleri
- AZ Alkmaar – Twente 1.5 gol üstü %89
- Magdeburg – Hertha 1.5 gol üstü %88
- Elversberg – Paderborn 1.5 gol üstü %87
- Volendam – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- For Sittard – Feyenoord 1.5 gol üstü %86
- Inter – Parma 1.5 gol üstü %86
- Hannover – Preußen Münster 1.5 gol üstü %86
- Man United – Liverpool 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Antwerp maç tahminleri ve form
- Standard maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 3 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
