Motherwell – Dundee United Maç Tahmini
Premiership · 2 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: Motherwell kazanır (%47) · oran 2.00. En olası seçim 1.5 Üst %80 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Motherwell 1.72 – 1.24 Dundee United
En olası skorlar
1-1 12%2-1 10%1-0 8%2-0 8%1-2 7%
Neden?
- Form: Motherwell son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Dundee United 1.0 — Motherwell formda önde.
- Motherwell güç puanında hafif önde (79 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%49); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Motherwell 1.7 – Dundee United 1.2; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %59.
Motherwell – Dundee United geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Motherwell 6 galibiyet, 1 beraberlik, Dundee United 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-02 | Premiership | Motherwell – Dundee United | 3-0 | Motherwell kazandı |
| 2026-02-28 | Premiership | Motherwell – Dundee United | 2-0 | Motherwell kazandı |
| 2025-12-13 | Premiership | Dundee United – Motherwell | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-10-29 | Premiership | Motherwell – Dundee United | 2-0 | Motherwell kazandı |
| 2025-02-22 | Premiership | Dundee United – Motherwell | 1-0 | Dundee United kazandı |
| 2024-12-14 | Premiership | Motherwell – Dundee United | 4-3 | Motherwell kazandı |
| 2024-10-30 | Premiership | Dundee United – Motherwell | 1-2 | Motherwell kazandı |
| 2023-05-28 | Premiership | Motherwell – Dundee United | 3-2 | Motherwell kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.95 | 3.90 | 3.65 | 1.63 | 2.20 |
| Bet365 | 1.91 | 3.75 | 3.60 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 1.95 | 3.60 | 3.50 | — | — |
| BetVictor | 1.91 | 3.60 | 3.50 | — | — |
| Betfred | 2.00 | 3.75 | 3.50 | — | — |
| Paddy Power | 2.00 | 3.70 | 3.40 | — | — |
| SkyBet | 2.00 | 3.50 | 3.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Motherwell – Dundee United maçını kim kazanır?
Modelimize göre motherwell kazanır ihtimali %47; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Motherwell 1.72 – 1.24 Dundee United.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %80, 3.5 üst %34.
Motherwell – Dundee United maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Motherwell 6, Dundee United 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Eylül 2026 günü diğer Premiership maçları
- Celtic – Aberdeen 1.5 gol üstü %89
- Dundee – St Johnstone 1.5 gol üstü %76
- Kilmarnock – St Mirren 1.5 gol üstü %77
- Motherwell – Dundee United 1.5 gol üstü %80
- Falkirk – Rangers 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- QPR – Cardiff 1.5 gol üstü %81
- Burnley – Middlesbrough 1.5 gol üstü %81
- St Truiden – St. Gilloise 1.5 gol üstü %79
- West Brom – Charlton 3.5 gol altı %76
- Millwall – Wrexham 1.5 gol üstü %75
İlgili sayfalar
- Motherwell maç tahminleri ve form
- Dundee United maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 2 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
