Burnley – Middlesbrough Maç Tahmini
Championship · 2 Eylül 2026 22:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Middlesbrough kazanır (%40) · oran 2.54. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.28). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Burnley 1.35 – 1.56 Middlesbrough
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%0-1 8%2-1 8%1-0 7%
Neden?
- Form: Burnley son 5 maçta ortalama 0.4 puan, Middlesbrough 2.0 — Middlesbrough formda önde.
- Middlesbrough güç puanında hafif önde (43 puan).
- Hücum: Burnley maç başına 0.98 gol beklentisi (xG) üretiyor, Middlesbrough 0.85. Savunmada Burnley 2.13, Middlesbrough 1.78 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%39); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Burnley 1.4 – Middlesbrough 1.6; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %60.
Burnley – Middlesbrough geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Burnley 3 galibiyet, 5 beraberlik, Middlesbrough 0 galibiyet. Maç başına ortalama 1.75 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-02 | Championship | Burnley – Middlesbrough | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-12-29 | Championship | Middlesbrough – Burnley | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-12-06 | Championship | Burnley – Middlesbrough | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-04-07 | Championship | Middlesbrough – Burnley | 1-2 | Burnley kazandı |
| 2022-12-17 | Championship | Burnley – Middlesbrough | 3-1 | Burnley kazandı |
| 2017-04-08 | Premier League | Middlesbrough – Burnley | 0-0 | Beraberlik |
| 2016-12-26 | Premier League | Burnley – Middlesbrough | 1-0 | Burnley kazandı |
| 2016-04-19 | Championship | Burnley – Middlesbrough | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.92 | 3.70 | 2.54 | 1.77 | 2.20 |
| Bet365 | 2.82 | 3.40 | 2.32 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 2.70 | 3.60 | 2.45 | — | — |
| BetVictor | 2.80 | 3.50 | 2.40 | — | — |
| Betfred | 2.75 | 3.60 | 2.40 | — | — |
| Paddy Power | 2.80 | 3.40 | 2.40 | — | — |
| SkyBet | 2.75 | 3.40 | 2.40 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Burnley – Middlesbrough maçını kim kazanır?
Modelimize göre middlesbrough kazanır ihtimali %40; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Burnley 1.35 – 1.56 Middlesbrough.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %81, 3.5 üst %34.
Burnley – Middlesbrough maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Burnley 3, Middlesbrough 0 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Eylül 2026 günü diğer Championship maçları
- Millwall – Wrexham 1.5 gol üstü %75
- QPR – Cardiff 1.5 gol üstü %81
- West Brom – Charlton 3.5 gol altı %76
- Burnley – Middlesbrough 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Aberdeen 1.5 gol üstü %89
- Falkirk – Rangers 1.5 gol üstü %82
- Motherwell – Dundee United 1.5 gol üstü %80
- St Truiden – St. Gilloise 1.5 gol üstü %79
- Kilmarnock – St Mirren 1.5 gol üstü %77
- Dundee – St Johnstone 1.5 gol üstü %76
İlgili sayfalar
- Burnley maç tahminleri ve form
- Middlesbrough maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 2 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
