BankoZeka

St Truiden – St. Gilloise Maç Tahmini

Pro League · 2 Eylül 2026 21:30 · Sonuç 0-3. Tahminimiz: St. Gilloise kazanır (%50) · oran 2.08. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.28). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

St Truiden22% 3.85
Beraberlik28% 3.70
St. Gilloise50% 2.08

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var58% ~1.76
Karşılıklı gol yok42% ~2.31

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü79% ~1.28
2.5 gol üstü56% 1.79
3.5 gol üstü32% ~3.13

Gol beklentisi: St Truiden 1.14 – 1.77 St. Gilloise

En olası skorlar

1-1 12%1-2 10%0-1 9%0-2 9%2-1 6%

Neden?

REKLAM
reklam

St Truiden – St. Gilloise geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: St Truiden 1 galibiyet, 1 beraberlik, St. Gilloise 6 galibiyet. Maç başına ortalama 2.38 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %62.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-09-02Pro LeagueSt Truiden – St. Gilloise0-3St. Gilloise kazandı
2026-05-02Pro LeagueSt Truiden – St. Gilloise2-1St Truiden kazandı
2026-04-04Pro LeagueSt. Gilloise – St Truiden1-0St. Gilloise kazandı
2026-03-22Pro LeagueSt Truiden – St. Gilloise1-3St. Gilloise kazandı
2025-10-26Pro LeagueSt. Gilloise – St Truiden2-0St. Gilloise kazandı
2025-02-02Pro LeagueSt. Gilloise – St Truiden2-1St. Gilloise kazandı
2024-08-25Pro LeagueSt Truiden – St. Gilloise0-0Beraberlik
2024-01-21Pro LeagueSt. Gilloise – St Truiden2-1St. Gilloise kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.3.853.702.081.792.12
Bet3653.703.401.911.752.05
Bet&Win3.603.502.00——
BetVictor3.503.501.93——
Betfred3.403.501.95——
Paddy Power3.403.501.91——
SkyBet3.303.401.91——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

St Truiden

11.01 EOud-Heverlee Leuven1-2 M
10.25 DClub Brugge3-2 M
10.11 DMechelen4-3 M
09.20 EWesterlo0-2 M
09.12 DBeveren2-0 M

St. Gilloise

10.31 DBeveren1-2 G
10.25 ECercle Brugge5-2 G
10.11 EOud-Heverlee Leuven1-1 B
09.20 DAntwerp0-2 G
09.12 ELommel SK5-0 G

Sık sorulanlar

St Truiden – St. Gilloise maçını kim kazanır?

Modelimize göre st. gilloise kazanır ihtimali %50; beraberlik %28.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi St Truiden 1.14 – 1.77 St. Gilloise.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %79, 3.5 üst %32.

St Truiden – St. Gilloise maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada St Truiden 1, St. Gilloise 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

2 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: