Falkirk – Rangers Maç Tahmini
Premiership · 2 Eylül 2026 22:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Rangers kazanır (%62) · oran 1.62. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.21). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Falkirk 0.99 – 2.13 Rangers
En olası skorlar
0-2 10%1-2 10%1-1 10%0-1 9%0-3 7%
Neden?
- Form: Falkirk son 5 maçta ortalama 0.2 puan, Rangers 1.4 — Rangers formda önde.
- Güç farkı belirgin: Rangers güç puanında 134 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%61); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Falkirk 1.0 – Rangers 2.1; 2.5 üstü ihtimali %60, karşılıklı gol %56.
Falkirk – Rangers geçmiş maçları (H2H)
Son 5 karşılaşma: Falkirk 0 galibiyet, 2 beraberlik, Rangers 3 galibiyet. Maç başına ortalama 4.2 gol, karşılıklı gol oranı %80, 2.5 üst %60.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-02 | Premiership | Falkirk – Rangers | 1-2 | Rangers kazandı |
| 2026-05-16 | Premiership | Falkirk – Rangers | 2-5 | Rangers kazandı |
| 2026-04-12 | Premiership | Falkirk – Rangers | 3-6 | Rangers kazandı |
| 2025-11-30 | Premiership | Rangers – Falkirk | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-10-05 | Premiership | Falkirk – Rangers | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 5.90 | 4.40 | 1.61 | 1.60 | 2.42 |
| Bet365 | 5.00 | 4.33 | 1.56 | 1.62 | 2.30 |
| Bet&Win | 4.80 | 4.20 | 1.58 | — | — |
| BetVictor | 5.00 | 4.10 | 1.55 | — | — |
| Betfred | 5.00 | 4.20 | 1.62 | — | — |
| Paddy Power | 5.00 | 4.00 | 1.57 | — | — |
| SkyBet | 5.00 | 3.90 | 1.57 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Falkirk – Rangers maçını kim kazanır?
Modelimize göre rangers kazanır ihtimali %62; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Falkirk 0.99 – 2.13 Rangers.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %82, 3.5 üst %35.
Falkirk – Rangers maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 5 karşılaşmada Falkirk 0, Rangers 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.2 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %80.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Eylül 2026 günü diğer Premiership maçları
- Celtic – Aberdeen 1.5 gol üstü %89
- Dundee – St Johnstone 1.5 gol üstü %76
- Kilmarnock – St Mirren 1.5 gol üstü %77
- Motherwell – Dundee United 1.5 gol üstü %80
- Falkirk – Rangers 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- QPR – Cardiff 1.5 gol üstü %81
- Burnley – Middlesbrough 1.5 gol üstü %81
- St Truiden – St. Gilloise 1.5 gol üstü %79
- West Brom – Charlton 3.5 gol altı %76
- Millwall – Wrexham 1.5 gol üstü %75
İlgili sayfalar
- Falkirk maç tahminleri ve form
- Rangers maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 2 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
