Millwall – Wrexham Maç Tahmini
Championship · 2 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 0-3. Tahminimiz: Millwall kazanır (%42) · oran 2.32. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.34). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Millwall 1.47 – 1.18 Wrexham
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%2-1 9%0-1 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Millwall son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Wrexham 0.6 — Millwall formda önde.
- Millwall güç puanında hafif önde (58 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%43); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Millwall 1.5 – Wrexham 1.2; 2.5 üstü ihtimali %50, karşılıklı gol %56.
Millwall – Wrexham geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Millwall 1 galibiyet, 0 beraberlik, Wrexham 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.33 gol, karşılıklı gol oranı %0, 2.5 üst %33.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-02 | Championship | Millwall – Wrexham | 0-3 | Wrexham kazandı |
| 2026-02-07 | Championship | Wrexham – Millwall | 0-2 | Millwall kazandı |
| 2025-08-30 | Championship | Millwall – Wrexham | 0-2 | Wrexham kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.32 | 3.50 | 3.40 | 1.96 | 1.95 |
| Bet365 | 2.20 | 3.25 | 3.25 | 1.91 | 1.91 |
| Bet&Win | 2.30 | 3.40 | 3.10 | — | — |
| BetVictor | 2.20 | 3.40 | 3.20 | — | — |
| Betfred | 2.25 | 3.50 | 3.10 | — | — |
| Paddy Power | 2.30 | 3.25 | 3.00 | — | — |
| SkyBet | 2.30 | 3.25 | 3.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Millwall – Wrexham maçını kim kazanır?
Modelimize göre millwall kazanır ihtimali %42; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Millwall 1.47 – 1.18 Wrexham.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %50, alt %50. 1.5 üst %75, 3.5 üst %26.
Millwall – Wrexham maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Millwall 1, Wrexham 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.33 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %0.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Eylül 2026 günü diğer Championship maçları
- Millwall – Wrexham 1.5 gol üstü %75
- QPR – Cardiff 1.5 gol üstü %81
- West Brom – Charlton 3.5 gol altı %76
- Burnley – Middlesbrough 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Aberdeen 1.5 gol üstü %89
- Falkirk – Rangers 1.5 gol üstü %82
- Motherwell – Dundee United 1.5 gol üstü %80
- St Truiden – St. Gilloise 1.5 gol üstü %79
- Kilmarnock – St Mirren 1.5 gol üstü %77
- Dundee – St Johnstone 1.5 gol üstü %76
İlgili sayfalar
- Millwall maç tahminleri ve form
- Wrexham maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 2 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
