Wolves – Stoke Maç Tahmini
Championship · 29 Ağustos 2026 14:30 · Sonuç 4-1. Tahminimiz: Wolves kazanır (%64) · oran 1.57. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Wolves 2.07 – 0.88 Stoke
En olası skorlar
2-0 11%1-0 10%1-1 10%2-1 10%3-0 8%
Neden?
- Form: Wolves son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Stoke 0.0 — Wolves formda önde.
- Wolves güç puanında hafif önde (97 puan).
- Hücum: Wolves maç başına 1.25 gol beklentisi (xG) üretiyor, Stoke 0.93. Savunmada Wolves 1.87, Stoke 1.72 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%65); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Wolves 2.1 – Stoke 0.9; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %52.
Wolves – Stoke geçmiş maçları (H2H)
Son 1 karşılaşma: Wolves 1 galibiyet, 0 beraberlik, Stoke 0 galibiyet. Maç başına ortalama 5.0 gol, karşılıklı gol oranı %100, 2.5 üst %100.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Championship | Wolves – Stoke | 4-1 | Wolves kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.57 | 4.50 | 6.80 | 1.77 | 2.20 |
| Bet365 | 1.45 | 4.33 | 6.50 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 1.51 | 4.33 | 6.00 | — | — |
| BetVictor | 1.50 | 4.20 | 6.50 | — | — |
| Betfred | 1.53 | 4.33 | 6.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.50 | 4.33 | 6.00 | — | — |
| SkyBet | 1.50 | 4.33 | 6.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Wolves – Stoke maçını kim kazanır?
Modelimize göre wolves kazanır ihtimali %64; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Wolves 2.07 – 0.88 Stoke.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %78, 3.5 üst %31.
Wolves – Stoke maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 1 karşılaşmada Wolves 1, Stoke 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 5.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %100.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Championship maçları
- Derby – Swansea 3.5 gol altı %76
- Middlesbrough – West Brom 1.5 gol üstü %76
- Wolves – Stoke 1.5 gol üstü %78
- Blackburn – QPR 3.5 gol altı %75
- Bolton – Lincoln 3.5 gol altı %75
- Bristol City – Portsmouth 3.5 gol altı %76
- Cardiff – Sheffield United 1.5 gol üstü %79
- Charlton – Preston 3.5 gol altı %78
- Norwich – Burnley 1.5 gol üstü %78
- Southampton – Millwall 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Wolves maç tahminleri ve form
- Stoke maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
