Celtic – Falkirk Maç Tahmini
Premiership · 29 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Celtic kazanır (%84) · oran 1.24. En olası seçim 3.5 Alt %93 (oran ~2.04). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Celtic 3.02 – 0.66 Falkirk
En olası skorlar
3-0 12%2-0 12%4-0 9%3-1 8%2-1 8%
Neden?
- Form: Celtic son 5 maçta ortalama 3.0 puan, Falkirk 0.2 — Celtic formda önde.
- Güç farkı belirgin: Celtic güç puanında 181 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%81); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Celtic 3.0 – Falkirk 0.7; 2.5 üstü ihtimali %71, karşılıklı gol %8.
Celtic – Falkirk geçmiş maçları (H2H)
Son 6 karşılaşma: Celtic 5 galibiyet, 0 beraberlik, Falkirk 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.67 gol, karşılıklı gol oranı %33, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-11-01 | Premiership | Falkirk – Celtic | 2-0 | Falkirk kazandı |
| 2026-08-29 | Premiership | Celtic – Falkirk | 2-1 | Celtic kazandı |
| 2026-04-25 | Premiership | Celtic – Falkirk | 3-1 | Celtic kazandı |
| 2026-02-01 | Premiership | Celtic – Falkirk | 2-0 | Celtic kazandı |
| 2026-01-14 | Premiership | Falkirk – Celtic | 0-1 | Celtic kazandı |
| 2025-10-29 | Premiership | Celtic – Falkirk | 4-0 | Celtic kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.23 | 7.20 | 13.50 | 1.40 | 3.25 |
| Bet365 | 1.19 | 6.50 | 11.00 | 1.36 | 3.20 |
| Bet&Win | 1.24 | 6.50 | 10.00 | — | — |
| BetVictor | 1.18 | 6.50 | 11.00 | — | — |
| Betfred | 1.20 | 7.00 | 13.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.22 | 6.50 | 10.00 | — | — |
| SkyBet | 1.22 | 6.00 | 9.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Celtic – Falkirk maçını kim kazanır?
Modelimize göre celtic kazanır ihtimali %84; beraberlik %11.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %92. Gol beklentisi Celtic 3.02 – 0.66 Falkirk.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %71, alt %29. 1.5 üst %46, 3.5 üst %7.
Celtic – Falkirk maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 6 karşılaşmada Celtic 5, Falkirk 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.67 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %33.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Premiership maçları
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Hearts – St Johnstone 1.5 gol üstü %80
- Kilmarnock – Dundee United 1.5 gol üstü %77
Günün en güçlü tahminleri
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
- Heidenheim – Dresden 1.5 gol üstü %83
İlgili sayfalar
- Celtic maç tahminleri ve form
- Falkirk maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
