Middlesbrough – West Brom Maç Tahmini
Championship · 29 Ağustos 2026 14:30 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Middlesbrough kazanır (%55) · oran 1.84. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Middlesbrough 1.81 – 0.99 West Brom
En olası skorlar
1-1 11%1-0 10%2-0 10%2-1 10%0-0 7%
Neden?
- Form: Middlesbrough son 5 maçta ortalama 2.0 puan, West Brom 2.0 — form dengeli.
- Middlesbrough güç puanında hafif önde (41 puan).
- Hücum: Middlesbrough maç başına 0.85 gol beklentisi (xG) üretiyor, West Brom 1.18. Savunmada Middlesbrough 1.78, West Brom 2.00 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%55); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Middlesbrough 1.8 – West Brom 1.0; 2.5 üstü ihtimali %53, karşılıklı gol %54.
Middlesbrough – West Brom geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Middlesbrough 6 galibiyet, 0 beraberlik, West Brom 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Championship | Middlesbrough – West Brom | 3-1 | Middlesbrough kazandı |
| 2026-01-16 | Championship | West Brom – Middlesbrough | 2-3 | Middlesbrough kazandı |
| 2025-09-19 | Championship | Middlesbrough – West Brom | 2-1 | Middlesbrough kazandı |
| 2025-01-21 | Championship | Middlesbrough – West Brom | 2-0 | Middlesbrough kazandı |
| 2024-10-01 | Championship | West Brom – Middlesbrough | 0-1 | Middlesbrough kazandı |
| 2023-12-23 | Championship | Middlesbrough – West Brom | 1-0 | Middlesbrough kazandı |
| 2023-08-26 | Championship | West Brom – Middlesbrough | 4-2 | West Brom kazandı |
| 2023-02-25 | Championship | West Brom – Middlesbrough | 2-0 | West Brom kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.84 | 4.00 | 4.70 | 1.89 | 2.08 |
| Bet365 | 1.71 | 3.80 | 4.50 | 1.88 | 1.98 |
| Bet&Win | 1.75 | 3.80 | 4.50 | — | — |
| BetVictor | 1.73 | 3.75 | 4.60 | — | — |
| Betfred | 1.73 | 3.75 | 4.60 | — | — |
| Paddy Power | 1.73 | 3.80 | 4.50 | — | — |
| SkyBet | 1.73 | 3.75 | 4.33 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Middlesbrough – West Brom maçını kim kazanır?
Modelimize göre middlesbrough kazanır ihtimali %55; beraberlik %26.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Middlesbrough 1.81 – 0.99 West Brom.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %53, alt %47. 1.5 üst %76, 3.5 üst %29.
Middlesbrough – West Brom maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Middlesbrough 6, West Brom 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Championship maçları
- Derby – Swansea 3.5 gol altı %76
- Middlesbrough – West Brom 1.5 gol üstü %76
- Wolves – Stoke 1.5 gol üstü %78
- Blackburn – QPR 3.5 gol altı %75
- Bolton – Lincoln 3.5 gol altı %75
- Bristol City – Portsmouth 3.5 gol altı %76
- Cardiff – Sheffield United 1.5 gol üstü %79
- Charlton – Preston 3.5 gol altı %78
- Norwich – Burnley 1.5 gol üstü %78
- Southampton – Millwall 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Middlesbrough maç tahminleri ve form
- West Brom maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
